Tüm sıkıntılara veda için Hz.yunusun duasındayız...

Bu ay stresin sesi yok bende martta dusuk yasadim prolktin yukselmis ilac aldim gecti de bakalim bu ay da olmazsa hsg cektrcem sag yumurtamda hafif pko varmis yani ins gebis kalorim dua edin bana olirmu 7 aydir cok aci cektim balim bnm :KK43: rabbim dualarimizi kabul eylesin

aminnn kuzummm rabbim verir sen düşünme :) biraz sabır

bugun tubatesbih tubatesbih için okuyoruz ameliyatta lütfen dua edin
:KK200::KK200::KK200::KK200:
@gulbera var
@yumiti VAR mazeret
@vefa84 VAR mazeret
@_asmunikal_ var
@bulut776 VAR 550
@LiLyaNa_ var 100
@whitewolf var
@FallenAngel VAR 100
@_Nun_ var mazeret
@Yagmurun_kizi VAR mazeret
@cansu_tr var mazeret
@evTik var
@Senfonim VAR
@miskamber VAR
@TEKPRENSES VAR
@synulox VAR
@CatlakB VAR
@AKovser var
@nesne var
@Cilekkokusu12345 var
abcde_123 abcde_123 var
piskKo piskKo var
@Ecrin ensar bebek_elif var

TOPLAM OKUNAN 750

FallenAngel FallenAngel 1000 tane okudum.Rabbim kabul etsin inşallah...
tubatesbih tubatesbih ve tüm hastalara Rabbim şifalar versin inşallah

500 tane de benim için okundu yazar mısın..
Şimdi başlayacağm okumaya ama unuturum sonra yazmayı diye şimdiden yazdım..
Allah kabul etsin..
Ameliyet olunan arkadaştan haberi olan var mı ?
yeni girebildim cnm kk ya
kızlar saat 12 de ameliyattan ciktim aksam 20:00 a kadar yogun bakımda kaldım ilk çıktığımda cok kötüydüm Allah dusmanima vermesin agri kesicilerle daha iyi oldum cok sukur rabbime , biraz Ağrım var oturup kalkarken 10 dk da zor kalkıyorum bide gaz sancım var omuza vuran agrim var kaburgalarım da agriyor ama cok sukur her halimize ameliyathanede sakinleştirici igne vurdular narkozdan once çünkü cok kotuydum Allah hepinizden razı olsun ins sağlığıma kavuşurum tez zamanda biraz zor geçti ama gene de cok sukur ve işin kötüsü ameliyatımı yapan dr bize hicbir şekilde açıklama yapmadı ! gormedim bile onu . kistimi almis ama baska bisey var miydi müdahale etti mi hic bilgim yok , hemşireler desen azarlıyorlar bu Halimle dedikodu yapmak istemiyorum ama çok sert davrandılar hasta psikolojisinden anlamıyorlar . benden 1 saat omce ameliyattan çıkan bi kız vardı onu aksam 6 da odasına götürdüler bende dedim ki hemen hemen aynı zamanda ameliyattan çıktık benide keske odama geçirseniz panik atağım var monitörde kalp atışlarımı görüyorum ve iyice panikliyorum dedim hemşire ne dese beğenirsiniz ! Nasıl ayni anda ameliyat oldunuz ikinizi ayni anda mı kestiler dedı şok oldum o Nasıl bi tabir ya dedim hastayız ve sert konuşuyorsunuz hic hos değil dedim diyor kı cok soru soruyorsun herşeyden korkuyorsun . elimde değil ama dedim neyse uzatmadım yoksa ağlardım odadaki diğer hastalara daha da kotu davrandı sok olduk hepimiz . hayırlısıyla ins taburcu olurum selametle yoksa kocamın elinden bi kaza çıkacak zor frenliyorum onu

kızlar saat 12 de ameliyattan ciktim aksam 20:00 a kadar yogun bakımda kaldım ilk çıktığımda cok kötüydüm Allah dusmanima vermesin agri kesicilerle daha iyi oldum cok sukur rabbime , biraz Ağrım var oturup kalkarken 10 dk da zor kalkıyorum bide gaz sancım var omuza vuran agrim var kaburgalarım da agriyor ama cok sukur her halimize ameliyathanede sakinleştirici igne vurdular narkozdan once çünkü cok kotuydum Allah hepinizden razı olsun ins sağlığıma kavuşurum tez zamanda biraz zor geçti ama gene de cok sukur ve işin kötüsü ameliyatımı yapan dr bize hicbir şekilde açıklama yapmadı ! gormedim bile onu . kistimi almis ama baska bisey var miydi müdahale etti mi hic bilgim yok , hemşireler desen azarlıyorlar bu Halimle dedikodu yapmak istemiyorum ama çok sert davrandılar hasta psikolojisinden anlamıyorlar . benden 1 saat omce ameliyattan çıkan bi kız vardı onu aksam 6 da odasına götürdüler bende dedim ki hemen hemen aynı zamanda ameliyattan çıktık benide keske odama geçirseniz panik atağım var monitörde kalp atışlarımı görüyorum ve iyice panikliyorum dedim hemşire ne dese beğenirsiniz ! Nasıl ayni anda ameliyat oldunuz ikinizi ayni anda mı kestiler dedı şok oldum o Nasıl bi tabir ya dedim hastayız ve sert konuşuyorsunuz hic hos değil dedim diyor kı cok soru soruyorsun herşeyden korkuyorsun . elimde değil ama dedim neyse uzatmadım yoksa ağlardım odadaki diğer hastalara daha da kotu davrandı sok olduk hepimiz . hayırlısıyla ins taburcu olurum selametle yoksa kocamın elinden bi kaza çıkacak zor frenliyorum onu

Gecmis olsun Allah gonlunuzdeki dualari hayirli kilsin kabul etsin insallah.

Çok geçmiş olsun canım, bir an önce sağlığına kavuşursun inşaAllah...
Allah sana da eşine de sabır versin, gerçekten çok kötü insanlar arasında kalmışsınız, Allah onlara da akıl fikir versin..
Sen sakin olmaya çalış, panik de yapma, geçecek elbet.. Allah büyük, yardımcın olsun..

X