İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

hehhe esımle tartıstıgımızda ondan kotusu yok benı mutlu ettıgınde ondan ıyısı yok sen nasıl ınsansın yaa dıyo 5 dk once benı sevmıyordun sımdı sevdıgını oyluyorsun dıyo

Ahahaha ben bu konuyu nasıl kaçırmışım ya:)

Ben yükseleni ve ay burcu dahil olmak üzere tam üç koldan ikizler olan içimdeki 2*3 kişilikten bıktım artık ya:)

Sanırım hayat bana zor diyenlerin %90'ı ikizler burcudur.

hosgeldın canımmm

ayy hayat bana gercekten de zor beaa

Al bendende okadar:13:..bende tam anlamıyla bir ikizlerim...ama kendimi seviyorum

hosgeldın canımmm

ayy hayat bana gercekten de zor beaa

Hoşbuldum:=

İkizler burcu insanları doğuştan şizofrenik özellik gösteriyorlar ben bunu bilir bunu söylerim:0

Yaşadığımız kararsızlıklar, karamsarlıklar, dengesizlikler ki kendi dengesizliğim içinde denge bulduğumun sonuna kadar arkasındayım, bi kuşkuculuk, bi şüphecilik...

Annem hep "Allah sana da bir gün ikizler burcu çocuk versin der durur hep" Demek ki gerçekten de süper bir burç. Sonuçta anneler kızları için her zaman en iyisini isterler değil mi?

Ben 17 Haziran doğumluyum...Ama yükselenim de,eşimde aslan..

30 yaşından sonra insanlar ay burcunun özellikleri gösterir diye bir yerlerde okumuştum. Benim erkek arkadaşım oğlak, yükseleni kova ve ay burcu aslan. 30 unu geçtiği gün aniden adamdan değişim bekledim. Günler haftaları haftalar ayları aylar yılı devirdi yine de hala oğlak hala oğlak:) Ama aslan ve oğlak birbirine benzityor sanırım

Vay halimee bizim ilişki çok yeni olmasına rağmen benim boğa da o gün Fener maçı varsa kuzuların sessizliğine döner ortalık cicim günleri falan taviz vermez maç olduğu gün buluşulmaz falan
arkadaşları bellidir yeni yeni kişilerle tanışmaya meraklı değildir. ben de tam tersi çıkalım eğlenelim sosyalleşelim falan. ama bu demek değil ki odun gibi adam; aksine onlayken gülmekten ağız kaslarım gevşer folloş olur
ama şöyle düşünüyorum fıldır fıldır gezen bi adam olsa her dakika naapıyo ne ediyo diye düşüne düşüne hiç derdim yokmuş gibi bi de buna takıcaktım. allah ikizler kadınının karşısına bir başka ikizler erkeği çıkarmasın amiiin

9 yıl biz ikizler kadınları için çook fazla ya allah bozmasınnn . çok büyük bir aşk ve boğanın bitmez tükenmez sabrı sayesinde olmalı
ben çevremde arkadaşlarımdan görüyorum 3 yıllık ilişkileri var mesela. yorumum fiks: ''ohaaa 3 yıl boyunca nası sıkılmamışlar birbirlerinden? yılda 2 kez filan görüşmüşler sanırım''

Ben 10 yıllık evliyim.....

Ben 10 yıllık evliyim.....

amaniiiiin
saygıyla eğiliyorum kuzum naalet olasıca ruh halimizi kontrol edebilicek iradeye sahipmişsin demek ki. ben kendime güvenemem mesela. düşünüyorum aynı adamı her gün görüyorum. en küçük hareketini gözlemleme imkanım var. elbet biri gözüme batıcak. ters bi laf edicem. kavga çıkcak. 5 dk soora özür dilicem. ya da işten gelirken telefon açıcam süt bitmiş alsana dicem. yorgunum yarın alırım dese al sana en büyük kavga sebebi gece yatarken de yine alıcam gönlünü falan ohooo artık beni bakırköy'e yatırırlar adamın da başını yakarım yazık

benim yükselenimde ikizler..
eşimde yay belkide ondan anlaşıyoruz bilmiyorum...çok kararsızım,çabuk sıkılırım ama eşimden hiç sıkılmadım ....ve ikiz kızlarım var..tam ikizim ben anlayacağın

su mac olayı bezdırdı sadece

ıkızler boga ıyıdır yaa kendıne oyle sartlama walla evlenınce burc fln dınlemıyo bu ısler sanırım alıskanlıklar dan vazgecemıyoruz

ayy ne guzell bende ıkız ıstıyorumm ne guzel olurallah bagıslasın

bende cabuk sıkılırım esımden bı sıkılamadım

kararsızlık ıyyy en cok bundan nefret edıyorum

ooooooooooooooooooo daha neler duycamm annem sizden
ay bunu diyesim geldi birden
topikime hoşgeldiniz yeni dengesiz üyecanlar
ben tek boğayla anlaşıyorum ben boğa'yla evlencem zaten
diğerlerinde şansımı denedim hepsine bi kulp takıyorm
bide en çok o erkeğin yanında gülüyorum ben bunu farkettim kesinlikle boğa olmalı o yüzdeen

Son düzenleme:

hayret yaaaa yay burcuyla nasıl anlaşıyosun bilmiyorum ama onlarda da var psikopatlık :26:
sevmedm
çocuktan ilgiyi kestim diye tel açtı bi sorun mu var bi sorun varsa halledelim yani ben sana hayatımı anlattım sorun ne diye bağrınıyoo
oyyy allah korusun beni yay'ın gazabından :18::18:
bu adamlara tripte atılmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…