İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

valla millet mi dengesiz ben mi bende anlamadımm
az önce arkadaşım çıkardı burda leman kültür diye bi yer var
diyorum niye getirdinki buraya hiçte güzel değil
halbuki daha önceler bayıla bayıla gitmişim
onun son söz : offfffffffffffff gül offffffffffffff

Kızlar =)
Marilyn Monroe, Angelina Jolie, Heidi Klum, Kate Upton, Adriana Lima, Naomi Campbell gibi harika kadınların da ikizler burcu + inanılmaz çekici olduğu gerçeğini de hatırlayıp gülümseyelimmmm.

bende kon açmıştım ama kaynatan olmadı ..

ikizlerim ama eskisi kadar gurur duymuyorum. kararsızım evet ama aşırı değil. ruhm daralıyor... eskiden taş gibi güçlüydüm şimdi en ufak konuda gözlerim bulutlanıyor..

gülmeyi sevdiğim için gülümseyecek çok şey buluyorum ama yinede gözlerim dalıp gidiyor.

selam kızlar.. kendinizi karar verme hususuda nasıl aldatırsınız. ben hiç bir zaman ikilemde kalıp onu mu alsaydım bunumu alsaydım demedim. pat diye beğenip alırım çok severim :)

eşyalarım çok kıymetlidir. toplu iğnemi bile zor veririm bazen

işte tıpık ıkızler kendımı gördumen buyuk en kotu özellıgımız ani değişim kararımız bence...

amaa en iyi ozellıgımızdee aksine ıkıyuzlu olmamamız

hayatımda hıc alısverıse tek cıkmam almadan donerım yoksa...hee pat dıye aldımmı işte eve gelınce psıman olurum

hayatımda hıc alısverıse tek cıkmam almadan donerım yoksa...hee pat dıye aldımmı işte eve gelınce psıman olurum

benimde zor kaynıyo valla cnım
bu dengesiz hatunlar konumu bi seviyo bi sevmiyo
bende sıkıldım konumdan kaç gündür
ama bi gireyim dedim iki gün sonra sıkılmazsam 100 c'de kaynıcak inş bu konu
benimde eşyalarım çok kıymetlidir ve çok duygusuzumdur ağlamam kolay kolay tek kalınca durup dururken ağladığımıda bilirim ama
öyle yanii hoşgeldin bu arada burçdaş

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr
napıonuz burçdaşlar niye uğramıyonuz kanınızdan canınızdan olan sizi yansıtan topiğime
illa vuruyım mı
neysee
şimcik sabahtan kalktım mis gibi temizlik yaptım
bide pasta yapcam demiştim şöle böğürtlen frambuaz soslu falan
şimdi hevesim kaçtı gelmesini bekliyorum
arada uğrayın bak çok sinir oluyorum yeaa
neyse az kitap okuyayım ben yapınca koycam pastamı
tabi yaparsam

kızlar size pastaa yaptım nerdesinizz

Eklentiler

• $Fotoğraf1330.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 62
mrb kızlarrr

onlıne taakıpte gorunce hemen atladım oglumda ıkızler burcuu cok degişken kendısı erkekleri nasıl oluyor acaba cokmu zorlancam oglumu buyuturken henuz 2 yasına 2 ay var:)

bende gelıyorumm kımse yokk

bence de frambuaz soslu yap yada yapma yada yapsan ıı olur yada ammmaaaannnn yap gıtsın
kızlar size pastaa yaptım nerdesinizz

bende dedım kıı kesın vazgecmısdır pasta yapmaktan super gozukuyo ellerıne saglık

mrb kızlarrr

onlıne taakıpte gorunce hemen atladım oglumda ıkızler burcuu cok degişken kendısı erkekleri nasıl oluyor acaba cokmu zorlancam oglumu buyuturken henuz 2 yasına 2 ay var:)

erkeklerı sankım daha fena dıye duydum hatırlıyorumm amaaaa bılemıcem

bende gelıyorumm kımse yokk

bence de frambuaz soslu yap yada yapma yada yapsan ıı olur yada ammmaaaannnn yap gıtsın

bende dedım kıı kesın vazgecmısdır pasta yapmaktan super gozukuyo ellerıne saglık

yaptım artık bende baştan çilekli yapcam diye başladım sonra muzlarıda kattım
valla çokta güzel olmuştuu
can sıkıntısı bakıyorum kimse gelmiyiiii

yaptım artık bende baştan çilekli yapcam diye başladım sonra muzlarıda kattım
valla çokta güzel olmuştuu
can sıkıntısı bakıyorum kimse gelmiyiiii

heheheee hiç sasırmadım

afıyet olsunnnn

evett kımse ugramıyoo buraya aslında bence cok eglencelı ııkı acmıssın boyle bı topık ama bos bırakmaya gelmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…