İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

CANIM ANLAŞIYORUM..AMA HEP TELİNDEN ÇALIYORUM...
özgür ruhlu ve kendi dedikleri dedik oluyorlar...ama beni çok sıkmıyor,genelde isteklerimi yapıyorum..kararsızlığımıda sorun yapmıyor..en son kararımı bekliyor..ama bazen ilk dediğimi söyleyip böyle demiştin dediğide oluyor.

Son düzenleme:

hehhh yaaa bende
mesela etrafımda bi abla vardı ikizler burcu akreple evli
hergün kavga 5 dk sonra yada sokakta muck muck canım benimler falan
yani ben öylede olamam çünkü bağlanamama sorunum var
pamuk ipliğiyle bağlıyım sanki zaten en uzun ilişkim 9 ay
ben kesinlikle evlenemem heralde

aaa ben gelemem çocuk ciddi düşünüyodu artık en son beni çıkardılar arkdaşlar karşısına
ben dedim oraya gitme bunu yapma şunu yapma diyen erkekleri sevmiyorum
önceki ilişkimde bundan bitti
bana dedi öyle ilişki olmaz sorumlulk almayı bilceksin falan böyle sert bi ifadeyle
ben yapmıyosam sende yapmıcan ben gezmiyosam sende gezmicen
tamam dedim eve kapatır bu beni :18:
içimi daralttı dünyadan soğudum yaaa
banada dengesizsin sen senle işimiz var dedi

yok canım ya kıskançlığı,sıkı yönetimi yok benim eşimin..istediğimi yapar,istediğim yere giderim..

Neredeyse hayatımla ilgili tüm konularda yaşadığım ikilem, bi yöne adım attığımda aklımın diğer yönde kalması beni biraz da olsa zorluyor sanırım.Aklım benim için işleri kolaylaştırmak yerine komplike hale getirebiliyor bazen.Ve hatta hayatımdaki insanlarla birlikte aldığım kararlardan, yaptığım planlardan bi anda vazgeçebiliyorum.Bunun nedeni sevgili(!) burcum mu bilemiyorum ama bi anda soğuyabiliyorum insanlardan ve yalnızlığımı seviyorum.Bi an sonraysa dostlarım diyorum sevgilim diyorum onlarla olmayı seviyorum.
Ama bu konunun güzel yanı ben hep bir şeyleri seviyorum bir şeylerden nefret etmek yerine.
Burcumu da öyle =)

ıkızler le boga anlasamaz dıyen halt etmısburdan da anlasıldıgı gıbı ıkızler boga ıyı bı ıkılı olur ve bızı ancaa boga erkegı ceker

bende senın gıbıyım sevmeyı bıle sevıyorum hep bnı mutlu olma ıstegım var

hosgeldın aramıza

Valla biz ablamla ikimizde ikizleriz.Ablam 29 Mayıs,ben 17 Haziran.

Bekarken annem az çekmemiştir valla bizden,birimiz ayrı telden,diğerimiz ayrı telden çalıyoduk.
Aynı burçtan olupta farklı özelliklere sahip iki kardeş çok enteresan yani...

ben de 25 mayıs doğumluyum diğer burçlardan çok farklı özelliklere sahip diye düşünüyorum ben burcu siz ne dersiniz benim yaptığım herşey çok dikkat çeker hemen olay olur ben de bunu ikizler burcunun özelliklerine bağlıyorum ilginç fikirleri vardır bu burcun ikizler burcu zaten alengirli bir burç bir de kadın olunca siz düşünün artık

bende ıkızler burcuyum kızlar.Gırdıgım her ortamda ılk dıkkat ceken kısıyımdır herkes oyle der
hareketlerım konusmalarım fıkırlerım bılmıslıgımın her yerde dıkkat cektıgını soylerler bı ortamda
ılk goze batan ben olurum mutlaka.Ne yaparsam yapayım attıgım adım laf söz olur cekemeyenler tarafından,
bende bu ozellıklerın ıkızlerde oldugunu dusunuyorum.Bırde herseye aynı anda zaman bulabılmekte ıkızlerın
ozellıgı dıye dusunuyorum

ıkızler le boga anlasamaz dıyen halt etmısburdan da anlasıldıgı gıbı ıkızler boga ıyı bı ıkılı olur ve bızı ancaa boga erkegı ceker
yaa kesinlikle öyle başkaları paklamaz bizi heh bide akrebi çok merak ediyorum ben
ikizler heryerde hemen dikkat çeker ama bazı ikizleri çok farklı buluyorum hiç biz değiller gibi :44:
ben ukalalığımla dikkat çekiyodum valla en sabırlı insanı bile laflarımla çileden çıkartma potansiyeline sahibim

eeee biz işte her zaman fenomen olmayı başarıyoruzz

valla ben akrabalarım içinde bile numuneyim herkese ayrı bi galenia'yım

konuya biraz hareket getiryorum veeeeeeee
siz ikizler hatunları çevrenizde sizi tanıyanlar tarafından tek kelimeyle nasıl anlatılırdınız..

ilk önce ben başlıyım

annem= hoppa
babam=cin fikir
arkadaşlarım=cıvıl cıvıl neşeli pozitif esprili
düşmanlarım=şeytan
eski sevgilim(seevgilim)=dengesiz,ruh hastası şizofren
akrabalarım=anasının gözü
hadi sizde kimler tarafından nasıl görünüyosunuz yazın bakam

kızlarrr yerim sizii bnde bı tek bn boyleyım sanıyordumm :) bnm problemımde saclarım yaaa rengını acıyorm koyu renk hsma gdıyo koyu yapıyorm bu seferde acık renk ıstıyormm kafayı yıcemm 4 ay snra dugunum var hala karar vereemedım bıktım kendımden bıktımm

Hepimiz aynıyız merak etme

hoşgeldin canımmm
evet bende öyleyim daha bugün boyattım saç kalmıcak artık kumraldı şimdide saman sarısı yaptım
memnun değilim aldım bi kutu boya koyultcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…