İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

hayret yaaaa yay burcuyla nasıl anlaşıyosun bilmiyorum ama onlarda da var psikopatlık :26:
sevmedm :KK19:
çocuktan ilgiyi kestim diye tel açtı bi sorun mu var bi sorun varsa halledelim yani ben sana hayatımı anlattım sorun ne diye bağrınıyoo :KK52:
oyyy allah korusun beni yay'ın gazabından :18::18:
bu adamlara tripte atılmıyo :KK22::KK22:

CANIM ANLAŞIYORUM.:KK1::KK1:.AMA HEP TELİNDEN ÇALIYORUM...:KK5:
özgür ruhlu ve kendi dedikleri dedik oluyorlar...:KK22:ama beni çok sıkmıyor,genelde isteklerimi yapıyorum..:KK53:kararsızlığımıda sorun yapmıyor..en son kararımı bekliyor..:KK1::KK1:ama bazen ilk dediğimi söyleyip böyle demiştin dediğide oluyor.:KK47:

Son düzenleme:
amaniiiiin :KK52::KK52:
saygıyla eğiliyorum kuzum naalet olasıca ruh halimizi kontrol edebilicek iradeye sahipmişsin demek ki. ben kendime güvenemem mesela. düşünüyorum aynı adamı her gün görüyorum. en küçük hareketini gözlemleme imkanım var. elbet biri gözüme batıcak. ters bi laf edicem. kavga çıkcak. 5 dk soora özür dilicem. ya da işten gelirken telefon açıcam süt bitmiş alsana dicem. yorgunum yarın alırım dese al sana en büyük kavga sebebi :KK52: gece yatarken de yine alıcam gönlünü falan :KK52: ohooo artık beni bakırköy'e yatırırlar adamın da başını yakarım yazık :KK52::KK52::KK52:

hehhh yaaa bende :KK14:
mesela etrafımda bi abla vardı ikizler burcu akreple evli :KK53:
hergün kavga 5 dk sonra yada sokakta muck muck canım benimler falan :KK31:
yani ben öylede olamam çünkü bağlanamama sorunum var
pamuk ipliğiyle bağlıyım sanki zaten en uzun ilişkim 9 ay :KK53:
ben kesinlikle evlenemem heralde :KK50:

CANIM ANLAŞIYORUM.:KK1::KK1:.AMA HEP TELİNDEN ÇALIYORUM...:KK5:
özgür ruhlu ve kendi dedikleri dedik oluyorlar...:KK22:ama beni çok sıkmıyor,genelde isteklerimi yapıyorum..:KK53:kararsızlığımıda sorun yapmıyor..en son kararımı bekliyor..:KK1::KK1:ama bazen ilk dediğimi söyleyip böyle demiştin dediğide oluyor.:KK47:

aaa ben gelemem çocuk ciddi düşünüyodu artık en son beni çıkardılar arkdaşlar karşısına :KK52:
ben dedim oraya gitme bunu yapma şunu yapma diyen erkekleri sevmiyorum
önceki ilişkimde bundan bitti :KK31:
bana dedi öyle ilişki olmaz sorumlulk almayı bilceksin falan böyle sert bi ifadeyle
ben yapmıyosam sende yapmıcan ben gezmiyosam sende gezmicen :KK19:
tamam dedim eve kapatır bu beni :18:
içimi daralttı dünyadan soğudum yaaa :KK47::KK22:
banada dengesizsin sen senle işimiz var dedi :KK17:

aaa ben gelemem çocuk ciddi düşünüyodu artık en son beni çıkardılar arkdaşlar karşısına :KK52:
ben dedim oraya gitme bunu yapma şunu yapma diyen erkekleri sevmiyorum
önceki ilişkimde bundan bitti :KK31:
bana dedi öyle ilişki olmaz sorumlulk almayı bilceksin falan böyle sert bi ifadeyle
ben yapmıyosam sende yapmıcan ben gezmiyosam sende gezmicen :KK19:
tamam dedim eve kapatır bu beni :18:
içimi daralttı dünyadan soğudum yaaa :KK47::KK22:
banada dengesizsin sen senle işimiz var dedi :KK17:

yok canım ya kıskançlığı,sıkı yönetimi yok benim eşimin..istediğimi yapar,istediğim yere giderim..:KK53:

Neredeyse hayatımla ilgili tüm konularda yaşadığım ikilem, bi yöne adım attığımda aklımın diğer yönde kalması beni biraz da olsa zorluyor sanırım.Aklım benim için işleri kolaylaştırmak yerine komplike hale getirebiliyor bazen.Ve hatta hayatımdaki insanlarla birlikte aldığım kararlardan, yaptığım planlardan bi anda vazgeçebiliyorum.Bunun nedeni sevgili(!) burcum mu bilemiyorum ama bi anda soğuyabiliyorum insanlardan ve yalnızlığımı seviyorum.Bi an sonraysa dostlarım diyorum sevgilim diyorum onlarla olmayı seviyorum.
Ama bu konunun güzel yanı ben hep bir şeyleri seviyorum bir şeylerden nefret etmek yerine.
Burcumu da öyle =)

ooooooooooooooooooo daha neler duycamm annem sizden :KK23::KK53::KK53:
ay bunu diyesim geldi birden :KK53:
topikime hoşgeldiniz yeni dengesiz üyecanlar :KK31::KK31:
ben tek boğayla anlaşıyorum ben boğa'yla evlencem zaten :KK53:
diğerlerinde şansımı denedim hepsine bi kulp takıyorm
bide en çok o erkeğin yanında gülüyorum ben bunu farkettim kesinlikle boğa olmalı o yüzdeen :KK51:

ıkızler le boga anlasamaz dıyen halt etmıs:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:burdan da anlasıldıgı gıbı ıkızler boga ıyı bı ıkılı olur ve bızı ancaa boga erkegı ceker:KK9::KK9::KK9::KK53:

Neredeyse hayatımla ilgili tüm konularda yaşadığım ikilem, bi yöne adım attığımda aklımın diğer yönde kalması beni biraz da olsa zorluyor sanırım.Aklım benim için işleri kolaylaştırmak yerine komplike hale getirebiliyor bazen.Ve hatta hayatımdaki insanlarla birlikte aldığım kararlardan, yaptığım planlardan bi anda vazgeçebiliyorum.Bunun nedeni sevgili(!) burcum mu bilemiyorum ama bi anda soğuyabiliyorum insanlardan ve yalnızlığımı seviyorum.Bi an sonraysa dostlarım diyorum sevgilim diyorum onlarla olmayı seviyorum.
Ama bu konunun güzel yanı ben hep bir şeyleri seviyorum bir şeylerden nefret etmek yerine.
Burcumu da öyle =)

bende senın gıbıyım sevmeyı bıle sevıyorum hep bnı mutlu olma ıstegım var

hosgeldın aramıza

Valla biz ablamla ikimizde ikizleriz.Ablam 29 Mayıs,ben 17 Haziran.

Bekarken annem az çekmemiştir valla bizden,birimiz ayrı telden,diğerimiz ayrı telden çalıyoduk.
Aynı burçtan olupta farklı özelliklere sahip iki kardeş çok enteresan yani...

ben de 25 mayıs doğumluyum diğer burçlardan çok farklı özelliklere sahip diye düşünüyorum ben burcu siz ne dersiniz benim yaptığım herşey çok dikkat çeker hemen olay olur ben de bunu ikizler burcunun özelliklerine bağlıyorum ilginç fikirleri vardır bu burcun ikizler burcu zaten alengirli bir burç bir de kadın olunca siz düşünün artık

bende ıkızler burcuyum kızlar.Gırdıgım her ortamda ılk dıkkat ceken kısıyımdır herkes oyle der
hareketlerım konusmalarım fıkırlerım bılmıslıgımın her yerde dıkkat cektıgını soylerler bı ortamda
ılk goze batan ben olurum mutlaka.Ne yaparsam yapayım attıgım adım laf söz olur cekemeyenler tarafından:KK70:,
bende bu ozellıklerın ıkızlerde oldugunu dusunuyorum.Bırde herseye aynı anda zaman bulabılmekte ıkızlerın
ozellıgı dıye dusunuyorum:KK9:

ıkızler le boga anlasamaz dıyen halt etmıs:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:burdan da anlasıldıgı gıbı ıkızler boga ıyı bı ıkılı olur ve bızı ancaa boga erkegı ceker:KK9::KK9::KK9::KK53:
yaa kesinlikle öyle başkaları paklamaz bizi :KK53::KK53: heh bide akrebi çok merak ediyorum ben :KK31:
ben de 25 mayıs doğumluyum diğer burçlardan çok farklı özelliklere sahip diye düşünüyorum ben burcu siz ne dersiniz benim yaptığım herşey çok dikkat çeker hemen olay olur ben de bunu ikizler burcunun özelliklerine bağlıyorum ilginç fikirleri vardır bu burcun ikizler burcu zaten alengirli bir burç bir de kadın olunca siz düşünün artık
ikizler heryerde hemen dikkat çeker ama bazı ikizleri çok farklı buluyorum hiç biz değiller gibi :44:
ben ukalalığımla dikkat çekiyodum valla en sabırlı insanı bile laflarımla çileden çıkartma potansiyeline sahibim :KK52:
bende ıkızler burcuyum kızlar.Gırdıgım her ortamda ılk dıkkat ceken kısıyımdır herkes oyle der
hareketlerım konusmalarım fıkırlerım bılmıslıgımın her yerde dıkkat cektıgını soylerler bı ortamda
ılk goze batan ben olurum mutlaka.Ne yaparsam yapayım attıgım adım laf söz olur cekemeyenler tarafından:KK70:,
bende bu ozellıklerın ıkızlerde oldugunu dusunuyorum.Bırde herseye aynı anda zaman bulabılmekte ıkızlerın
ozellıgı dıye dusunuyorum:KK9:

eeee biz işte her zaman fenomen olmayı başarıyoruzz :21::KK16:

Valla biz ablamla ikimizde ikizleriz.Ablam 29 Mayıs,ben 17 Haziran.

Bekarken annem az çekmemiştir valla bizden,birimiz ayrı telden,diğerimiz ayrı telden çalıyoduk.
Aynı burçtan olupta farklı özelliklere sahip iki kardeş çok enteresan yani...

valla ben akrabalarım içinde bile numuneyim herkese ayrı bi galenia'yım :KK23:

konuya biraz hareket getiryorum veeeeeeee :KK31:
siz ikizler hatunları çevrenizde sizi tanıyanlar tarafından tek kelimeyle nasıl anlatılırdınız..

ilk önce ben başlıyım :KK53:

annem= hoppa :KK52:
babam=cin fikir :KK28:
arkadaşlarım=cıvıl cıvıl neşeli pozitif esprili :KK16::KK31:
düşmanlarım=şeytan:KK47:
eski sevgilim(seevgilim)=dengesiz,ruh hastası şizofren :KK53:
akrabalarım=anasının gözü :KK37::KK37:
hadi sizde kimler tarafından nasıl görünüyosunuz yazın bakam :KK52::KK53::KK53:

kızlarrr yerim sizii bnde bı tek bn boyleyım sanıyordumm :) bnm problemımde saclarım yaaa rengını acıyorm koyu renk hsma gdıyo koyu yapıyorm bu seferde acık renk ıstıyormm kafayı yıcemm 4 ay snra dugunum var hala karar vereemedım bıktım kendımden bıktımm

kızlarrr yerim sizii bnde bı tek bn boyleyım sanıyordumm :) bnm problemımde saclarım yaaa rengını acıyorm koyu renk hsma gdıyo koyu yapıyorm bu seferde acık renk ıstıyormm kafayı yıcemm 4 ay snra dugunum var hala karar vereemedım bıktım kendımden bıktımm

Hepimiz aynıyız merak etme:KK60:

hoşgeldin canımmm :KK19:
evet bende öyleyim daha bugün boyattım saç kalmıcak artık kumraldı şimdide saman sarısı yaptım :KK31:
memnun değilim aldım bi kutu boya koyultcam :KK53::KK53:

X