✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Ayy yemek isi tam bir stres. Ne pisirecegim derdi gercekten zor. Kolay gelsin ne diyeyim, gündüz vaktiyse hafif birseyler yap sebzeli seyler is görür bence

Ayy bilemedim şimdi alır mısınız almaz mısınız nişan attım geri taktık, bnmki hala hıyarlığına doymasın
Ayy böyle gelin adayi duyunca seviniyorum benim cok hizli olmustu bir günde almistik gelinligi. Sizde uzatmayin aman, o dügüne giden yolda cok huzursuzluk cikiyor. Ben benimkini hiyarligiyla kabul ettim. Yurt disindan dügüne üc gün kala geldi damatligi aldi

Ayy yemek isi tam bir stres. Ne pisirecegim derdi gercekten zor. Kolay gelsin ne diyeyim, gündüz vaktiyse hafif birseyler yap sebzeli seyler is görür bence

Karışık bir şeyler yapacağız sanırım poğaça,börek,makarna salatası ya da mercimek köftesi annem kızartma köfte de olur dedi ama bilemedim olur mu ki Kek yapıcam tatlı ya da tuzlu kurabiye bir de sütlaç olabilir ne karışık işler

7ay oldu sözlenli, artık sorunlr ailye taşındı bize, arays kayınvalide girgirince flan... Askere gtçk kısa dönem 2hafta snra, her türlü araya zamn grio, düğün parasını anası ev alcam dye aldı vs.... İçim şişti annlatrkn bile

Ayy sorun üstüne sorun cikmis, insallah yoluna girer hersey de yuvani kurarsin tatlim

Kız zıkkım ypsan, kaynanalara son trend ymek bu zamnlarda

Ooo baya hamaratsin, ama cok fazla geldi yapacaklarin, gelenler cok yiyen insanlar mi :O

Uvvvv çok güzel gözüküyor, bir de havada yağmurluu ohh mis

Canım nişanlın daha çok askere gitmediği için şu sıralar ne yapacağını bilemiyor bence askere gittiğinde aklı başına gelecek seni çok arayacak bak görürsün annesi için bir şey diyemiyorum insan bazı şeylere şaşırıp kalıyor inşallah herşey yoluna girer sen bu üzüldüğünle kalırsın sadece

Hava yağmurlu yapılacak en güzel şey nescafemi battaniye mi alıp ya tv karşısında oturmak ya da kitap okumak ohh miss

Ooo baya hamaratsin, ama cok fazla geldi yapacaklarin, gelenler cok yiyen insanlar mi :O

Yerler canım 3-4 kişiler eltim gelirse bilmiyorum o da yer yani 2 ananne var bizde yiyen bir aileyiz yani fazla gelmez rahat 10 kişi olucaz eğer tabakta kalırsa biz sonrada yeriz amaç fazla çeşit olsun göz doysun Bakalım artık gücüm yettiğince

Tek duam bu kuzum, askerde kıymetimi anlasın kapımda köpek olsun annesinin gereçk yüzünü görsün bşka bişi demiyorum allaha havale ettim hepsini.

Ohhh bncede miss ama malesef işteyimm ya canım çektii

Kız zıkkım ypsan, kaynanalara son trend ymek bu zamnlarda

Tek duam bu kuzum, askerde kıymetimi anlasın kapımda köpek olsun annesinin gereçk yüzünü görsün bşka bişi demiyorum allaha havale ettim hepsini.

Ohhh bncede miss ama malesef işteyimm ya canım çektii

Trendini yesinler kız başka seçenekler de var mı

Anlayacaktır askerlik olgunlaştırıyor emin ol kuzum inan bazı şeyler için iyi geliyor artık orada göremezse görmesi zor illa yaşayıp görecekler erkeklerin yapısı bu anlattığında anlamazlar

Bende iş yerindeyim ne yapalım kahvemizi alırız ama pc başında takılırız

Çiğ börek, sarma, çiğ köfte, şerbetli tatlı ve sütlü olarakda sütlaç yap çok fazla tarf bilmiyorum kuzum senin eline su dökemem bu konuda

Aynen canım zamana bıraktım, babamda öyle dedi baktın hala aynı snra atmk istersen atarsın dedi. Bakalım nasibim mi değil mi...

Ben kahvaltı yapmadım buraya takılmktan

Çiğ börek, sarma, çiğ köfte, şerbetli tatlı ve sütlü olarakda sütlaç yap çok fazla tarf bilmiyorum kuzum senin eline su dökemem bu konuda

Sarma için yaprak lazım kuzu evde yok pazar da geçti bizim orada çünkü yeni haberimiz oldu geleceklerinden Çiğ köfte beceremeyiz kız onun yerine mercimek köftesi ya da makarna salatası yapsak olmamıŞerbetli yapmayacağız çünkü baklava getireceklermiş sinyali aldık dağıtırız büyük ihtimal getirdiklerinden sütlü tatlı olarak sütlaç daha şık duracak sanki yoksa bir sürü sütlü tatlı tarifim var ama geleneksel geldi sütlaç dimi Estagfirullah canımcım var da ne oluyor bak yine zora düşüyoruz seçim yapamıyoruz

Aynen canım zamana bıraktım, babamda öyle dedi baktın hala aynı snra atmk istersen atarsın dedi. Bakalım nasibim mi değil mi...

Ben kahvaltı yapmadım buraya takılmktan

Ailen arkanda sonuçta önemli olan bu gerisi nasip kısmet gelin ata binmiş ya nasip demiş hangimizin yarına çıkacağı belli ki

Artık öğle yemeğini yersin yapmaSabah evden çıkmadan yaptım ben poğaça yapmıştım 2 gündür sabahları onu tüketiyoruz kolaylık oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…