✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Yok anam ne bahari ne temizligi benim kizima oda siparisi vermistik te o geldi her yer batti adamlar iceride kesti uymayan yerleri , toz talas anlatamam tum evi temizledim yaninda utu camasir yemek anam agladi kac gundur abaw
Kolay gelsin o zaman sana

Allah kolaylik versin insan kendini kosete skismis gibi hisseder
Bende napiyim canim skkn oturuyorum oyle
Sağol canım aynen öyle kv de de fesatlık olduğu için... Onun istemediği nişanlığı almadım diye suratı düştü bi de fiyatı pahalı geldi ama biz çok araştırdık nişanlımla o da uyguna aldığımızı düşünüyo, bayanlarda işçilik daha çok çnkü , takım almaya gittik aynı fiyata takım aldırttı bize ve oğlu kabindeydi 2.model bile denemedi ona söz hakkı bile tanımadı , biz şok olduk tabi nişanlım bana nasıl sormazsın diye evde haşlamıştı, benim nişanlık 800tl onun takımı 800tl düşünsene kısasa kısas yaptırdı. Eşyada da ne yapmaz ama bi kere çıkardım dilimi inş uğraşmaz benimle yoksa altta kalmam yani.
Geçengün gittim oturduk biraz, nişanlım izine geldiğinde de bi akşam da bizde yemeğe aldık kv tansiyonları çıkmış 2gün boyunca görüşemedik oğlumla hastaydım diyo sanki ben safım anlamadm neden tansyonlarım yükseldi ayaklarını

Bana oyle bir hak verilse tum boyle yapan kaynanalari bir yere kapatip birbirini oldurturdum
Benim sebepte ayni iste kv hasteneye yatacakmis niyeyse benim psikoloji bozuldu sanki beni suclayacaklarmis gibi

Bana oyle bir hak verilse tum boyle yapan kaynanalari bir yere kapatip birbirini oldurturdum
Benim sebepte ayni iste kv hasteneye yatacakmis niyeyse benim psikoloji bozuldu sanki beni suclayacaklarmis gibi
Anlamıyorum ciddi anlamıyorum , ben insanları kırmaktan yana hiç değilim , ama haksızlıkta yapılıyorsa çok patavatsızca mantıklıca konuşur yerin dibine gömen biriyim. Al birini vur ötekine, kendisi çekmiş , kızları çekmiş bana da aynısını yapıyor Bende yaptırtmam
Niye yatıyor hastaneye ? Kız neden öle düşünüyon hastaysa nasıl senlik bişi olabilir

Ya gecmiste boyle birkac defa yapti buna benzer seyler mesela nasil anlatsam biledimki
Yeni evlendigimizde kv ile binalar yanyana idi sabahtan gider ev islerini yemegini falan yapardim bizim buralarin adeti farkli
Butun gun onka oturur dengesiz laflarini dinlerdim surekli sofranirdi komsukarina akrabalarina felan benimle ilgi.i sacma bi kiskanclik fesatlik tasiyodu neyse bigun yine komsu komsu gezdi beni sikayet edip , aksama hastanelik derecede tansiyonu cikti herkes bana tuhaf tuhaf bakiyo sanki ben yapmisim gibi
Tek gercek ise o beni cekistirirken ben onun evini temizleyip yemegini yapiyodum haklarimi helal etmiyorum

Ah canım ya , en güzeli misafir gibi gelip gitmek , o zaman arkndan ne konuşursa konuşsun takmazdın, şimdi sen bunca fedakarlık yapıp laf duyunca işte o zaman daha çok koyuyor... En güzeli misafir adeti...

Ah canım ya , en güzeli misafir gibi gelip gitmek , o zaman arkndan ne konuşursa konuşsun takmazdın, şimdi sen bunca fedakarlık yapıp laf duyunca işte o zaman daha çok koyuyor... En güzeli misafir adeti...
Oyle tabiki. 10 gundurde esimle kustum konusmuyorum , gecen bi omuzlarimi ovarmisin cok gerildi dedim hayir dedi , sonra basladim gecmisten tepem atti
Annesi ozamandir hasta esimde asagidan yani onun yanindan gelmisti dedim sordunmu doktara gotureyim sunu ye bunu ic dondun mu etrafinda , sen niye birtek bana boylesin dedim salagin anladigi anami babami atamam senin icin ne alakaysa
Sadece yeri gelince savunsaydin yeterdi. Bi de 3 yil kadar oluyo ben cok hastalanmistim iki ay yatim acilar icinde kivraniyodum 3 cocuk tepemde bana bi kere doktora goturuyum demedi yine kendim gittim sonra ameliyat oldum safra kesesi tas dolmus itihaplanmis . Bazen icimden kv keske olse diyorum okadar igreniyorum ondan artik esimdende sogudum iyice cok benciller surekli problem cikariyorlar

Ahh şu erkek aileleri yok mu zaten.... senin kocada harbi abla hıyarmış ya arada bi ince ol dimi , yok abla sen kendini ve çocuklarını düşün hiç ipleme bile , kv eltiye misafir gibi git misafir gibi gel, telefon et mesela gideceğin zaman bugün sana kahve içmeye gelicem vs diye , girme mutfaklarına da , onlarda sana geldi mi sende sokma mutfağına , benim planım o canım ben öyle yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…