✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Ay kız vallahi giyiyorum gidip gosteriyorum bide nasil olmus dye :) ozamanlar kitliyorum tabi bizim isimiz dha bitmeden tık tıkkapi caliyo sonra pardooon dyip gdyo :)
Tövbe ya o kadarda kapıya gelinmezki, odaya çekildin mi ne diceksen sonra de, rahat bırak gençleri, ay bazı insanlar gerçekten çok düşüncesiz

Yalanmı kız ben olsam bilerek gireceği zaman dersini verirdim , ben ne utancam o utansın genç bunlar yaw çat diye girilirmi
Chatlakanne'nin ve senin anlamadiginiz bi sey var canim siz giderken onlar donuyodu cok sinsi ve tecrubeliler sizler bizler onlara gore cok toyuz omrumuzu yiyolar zikkim yiyesiceler

Chatlakanne'nin ve senin anlamadiginiz bi sey var canim siz giderken onlar donuyodu cok sinsi ve tecrubeliler sizler bizler onlara gore cok toyuz omrumuzu yiyolar zikkim yiyesiceler
Valla benim gözüm fel fecir okumuo kv gibi, ne sinsiyim ne iş çeviririm . Tak tak ne var ne yoksa yüze söylerim kim olsa, çok da güler yüzlüyüm bundan nefret ederim ama kimsenin tavuğuna kış demiyoruz onlar bizim arkamızdan kuyu kazıyorlar, valla arkamdan konuşup iş çevirirse lanet gelsin ona, benim ahım tutar bunu kv de de söyledim helal etmem hakkımı benim için art niyetli diye düşünüosan dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…