✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Kuzum 2hafta önce aradım ulaşamadım iki kez çaldı hmde, geçen hafta dakikm bitti arayamadım. Şikayet etmiş oğluna gelinde anneside 2haftadr beni aramıyor senin faturanı bana kestiler demiş, nişanlımda biliyor aradığımı ve neden arayamadığımı . Nişnlım olck adam dyor ki benim faturamı anneme kesemezsiniz diyor, bnde aradım kayınvalidemi kndmi ifade etmeye çalışıyorum, bana diyo ki hade hade kontörü bhane etme kızım ananlar byramdada gelmedi dedi benim o anda şartel bi attı nişanlandıktan sonra siz 1kez olsun ne zamn geldiniz dedim , ben bir haftada aramıyorum dye bunun altında neden art niyet aranıo dedim laf dalaşına grdik vs... Oğluma bşka bna bşka konuşuonkadın kaç kez yakaladım o yzden çok soğudum, nişanlmda annesnin tarafında ve diyo ki sesni yükselttin anneme, aramız açıldı, bnde yediremiyorum benim faturamı anneme kesemezsniz lafını , haklıyım hakkımıda ararım napim bu yzden kötü gelinim şimdi. Bugn aramzsam daha çok ara açılck ama içimden gelmio, hakkımı yyiyorlarsa allaha havale ediyorum hepsni...

İnanamıyorum bu yaşanılanlara kuzum ya Erkek ailesi olarak onun daha çok araması onların daha çok gelmesi gerekmez mi kız evi naz evidir zaten onlar 3 arıyorsa siz 1 ararsınız şimdiler de artık erkek ailesi kız evi gibi davranıyor sanırım Yangına körükle gitmek istemem kuzum nişanlına Rabbim yaptığı yanlışları göstersin şu mübarek günde ne diyeyimSen ara büyüklük sende kalsın klasik nasılsınız iyi misiniz muhabeti yapar kapatırsın hiç girme bile o tür konulara aradın mı aradın nötr davran derim

Öyle kuzum böyyle insanlarla uğraşmkçok zorr valla. Aradım biraz önce dediğin gbi yaptım kpattım, akşm bze gelcklermiş tabi bu birazda bugün bnm aramama bağlıymış, çnkü gnlde glckleri zmn birgün önceden haber verirlerdi. Ayy boşver yine açtım konuyu snir olmamk elde değil

Senin aramana mı bağlı dedi açıkca Olsun kuzum artık düşünmemeye takmamaya çalış zor biliyorum ama bazı insanlar değişmez öyle kabullenip mutlu olmaya çalışacaksın nişanlın için tabi ki bazı şeyler karşılıktır aynısını nişanlın da yapmalı

Yok kuzum öle demedi ama bugünkü tavrından anladım. Nişanlım zaten düzlmek için çaba vermezse bu iş yaş

Yok kuzum öle demedi ama bugünkü tavrından anladım. Nişanlım zaten düzlmek için çaba vermezse bu iş yaş

Anladım kuzum inşallah hakkında hayırlısı olur bence çaba gösterecektir senelerin emeği var birbirinizi seviyorsunuz başka kişiler yüzünden bitmemeli sevgi saygı biterse bitmelidir

Anladım kuzum inşallah hakkında hayırlısı olur bence çaba gösterecektir senelerin emeği var birbirinizi seviyorsunuz başka kişiler yüzünden bitmemeli sevgi saygı biterse bitmelidir
sen ne yaptın canım karar verebildin mi ikramlara?

sen ne yaptın canım karar verebildin mi ikramlara?

Evet canım karar verdik gibi annem biraz değiştirdi bende onu kırmak istemiyorum heves etti

Beyaz lahana sarması (yaprak sarması yapmıştık nişanda onlara gittiğimizde annesi de yapmıştı hem farklılık olsun hem onlarda karadenizli seviyorlar lahana sarmasını diye)
Kızartma köfte ( ben istemiyorum bunu aslında ama annemi ikna edemedim kırmak da istemiyorum ekmek de koyulmaz öyle poğaça börekle gidecek artık)
Makarna salatası ( yerine mercimek köftesi düşünmüştüm ama bunda karar kıldık her an değişebilir tabi )
Puf poğaça ( peynirli her lezzetten tattırcaz illa hepsi farklı oldu )
Karnıyarık börek ( içini köfte olduğu için kıymalı değil patatesli düşünüyorum görüntü olarak cezbetti beni yerine sadece düşünürsem midye börek düşünebilirim farklı olsun istedim=
Ağlayan pasta(hem kek hem pasta görevi görecek yanına türk kahvesi yapacağım)
Onların getirdiği baklavayı belki dağıtırız
Meyve de annem sonra koyacak ama yer kalmaz bence bir de tuzlu kurabiye yapacaktım ama vazgeçtim çünkü insan doyar yer kalmaz

Canım benim ya maşallah ne çok şey yapıyorsunuz, istifa olsa o gün size gelirdim canım çektiii

Canım benim ya maşallah ne çok şey yapıyorsunuz, istifa olsa o gün size gelirdim canım çektiii
Beğendin mi menüyü kuzum çeşit çok yapmayı seviyoruz ama biz gittiğimizde onlarda öyle yaptılar o yüzden alıştık artık biraz yorucu olacak ama zaten yarın akşamdan tatlıyı ve makarna salatasını,lahana sarmasını halledeceğiz pazar günü de sabahtan köfte,börek poğaçayı hallettik mi bitti gitti yarı yarıya annemle işleri bölüşürüz artık Gel kuzucum bir gün sana da yapmak nasip olur inşallah ben misafir ağırlamaya bayılırım

Beğendim kuzum hepsi birbirinden lezzetli ya, işte ama ben izm. Deyim ya, sen bnm yerimde ye canım benim

Sende yap kuzum bu akşam geliyorlarmış bak
İşteyim yawrm ya annem yapabildiği kadar yapsın artık, benimde saçlarım bugün yaşlandı Sabh canım istememişti aakşam duş alırım demiştim pofff, işten çıkınca acil kuaföre gitmem lazım,

Yarım saatini almaz canım hemen yıkarlar fön çekerler bitti gitti sen gittiğinde evde mi olacaklar ki eve gittiğinde yapardın 2 dakika olmadı

Yarım saatini almaz canım hemen yıkarlar fön çekerler bitti gitti sen gittiğinde evde mi olacaklar ki eve gittiğinde yapardın 2 dakika olmadı
Evde olurlar canım, ben saat 8/8.30ta evde oluyorum, yolum çok uzun, 2vasıta yapıyorum birde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…