✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Bizimki yine sigara mevzusu , ben ozamandan beri almadim biraktim onada gezmeleri yasakladim , neymis efendim 24 bin lira harcamisim sigaraya kaktirgit tobe tobe,

Kiz beni banlarlarmi kotu soz yadim sinirle ay nolur banlamayim benim hic arkadasim konustugum kimse yok hep evdeyim kk da olmazsa cildiririm

Kayınvalide küçük arıza yaptı, patladı gitti. Şimdi gözünde ben nankör, yalancı, karaktersizim düşün... Benim bir yalanına şahit olmamış insan yavrusu bna böle diyor. Sebepten ne biliomusun kayınvalidemi 1hafta aramadım dye. Balböceği ve annesi 2haftadr aramıyor demşseni , bnmkisde bna gelip bnm fafaturamı anneme kesmeyin diyor. Kendimi savundum diye de sesini yyükseltti kötü gelin oldum ve dün akşamda saydırdı, sabah İşyerine geldi yine saydırdı. Allah a havale ettim işte bunları

ah bu kaynanalari varya icimden neler geciyoda diyemiyorum benimki ni bi gorsen yuzunu gorenin 1 hafta isi ters gider kazulet kadin nolcak hic kendini uzme olan sana olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…