✿✿✿ Tüm Güzel Hatunları, Tüm Güzel Gelinleri ve Anneleri; Topiğimizde Buluşmaya Davet Ediyorum ✿✿✿

Sarma için yaprak lazım kuzu evde yok pazar da geçti bizim orada çünkü yeni haberimiz oldu geleceklerinden :KK53:Çiğ köfte beceremeyiz kız onun yerine mercimek köftesi ya da makarna salatası yapsak olmamı:KK23:Şerbetli yapmayacağız çünkü baklava getireceklermiş sinyali aldık dağıtırız büyük ihtimal getirdiklerinden :KK8:sütlü tatlı olarak sütlaç daha şık duracak sanki yoksa bir sürü sütlü tatlı tarifim var ama geleneksel geldi sütlaç dimi :KK22:Estagfirullah canımcım var da ne oluyor bak yine zora düşüyoruz seçim yapamıyoruz:rolleyes:
Hamarat gelin seniii :KK9:

Ailen arkanda sonuçta önemli olan bu gerisi nasip kısmet gelin ata binmiş ya nasip demiş hangimizin yarına çıkacağı belli ki :KK36:

Artık öğle yemeğini yersin yapma:KK53:Sabah evden çıkmadan yaptım ben poğaça yapmıştım 2 gündür sabahları onu tüketiyoruz kolaylık oluyor :rolleyes:

Ben ewe gelince gözüm bşka bişi görmüo, yemek duş cumburlop yatıyom, mşllh sana ya :KK71:

Ben ewe gelince gözüm bşka bişi görmüo, yemek duş cumburlop yatıyom, mşllh sana ya :KK71:

Kardeşimde sabahları çok erken gidiyor pastaneler bile açık olmuyor bazen düşün üniversitesi karşı yakada çünkü o yüzden kıyamıyorum ona yapıyorum ikimizde faydalanıyoruz kız 1 saatini almaz yap elin alışsın ilerde lazım olacak gerçi ben hafta sonundan yapıp dolaba atmanın düşüncesindeyim sabah çıkartıp ısıtır yeriz ya da işyerimize getiririz diyorum börek içinde aynı :KK73:

Kardeşimde sabahları çok erken gidiyor pastaneler bile açık olmuyor bazen düşün üniversitesi karşı yakada çünkü o yüzden kıyamıyorum ona yapıyorum ikimizde faydalanıyoruz kız 1 saatini almaz yap elin alışsın ilerde lazım olacak gerçi ben hafta sonundan yapıp dolaba atmanın düşüncesindeyim sabah çıkartıp ısıtır yeriz ya da işyerimize getiririz diyorum börek içinde aynı :KK73:

Ben anca kutu boyuyorum :KK53: hamur işi, tatlı ypmayı seviyorum ama işte tembllştim bu aralaro_O

Yağmur var mı ordada belki ondandırr, hava da etkiliyor psiklojyii :110:
Ne beyin ama herşeyden nem kapıyor ya :KK53:
Biz zaten piskolojimizi dibe çekmek için çaba sarfederiz yağmur yapıyor berbat kapalı bunaltıcı kar yağarsa aman elimiz kolumuz kalkmaz nasıl bir beyin yapımız var içini açıp bakmak istiyorum aslında nasıl çalışıyor bu kafa :-)

Biz zaten piskolojimizi dibe çekmek için çaba sarfederiz yağmur yapıyor berbat kapalı bunaltıcı kar yağarsa aman elimiz kolumuz kalkmaz nasıl bir beyin yapımız var içini açıp bakmak istiyorum aslında nasıl çalışıyor bu kafa :-)
İlk seninkine bakalım o zaman :KK45:

Ayyy ben çok keyfszm kynanamı arıcm bugün , geçn hfta aramadım dye cıngar çıktydııı :KK62:
Her hafta aramanı mı bekliyor canım :KK57:çıngar çıkardığını nereden duydun seni mi arayıp söyledi zor bir kaynana Rabbim yardımcın olsun :KK51:ben hiç aramam bayramlarda kandillerde sadece ararım o kadar ama haftada bir ya da iki hafta da bir evlerine gidip nişanlımı alıyorum oturduğu semtte bakıyoruz herşeye o yüzden gerek kalmıyor herhalde :KK53:O arada arar beni size geliyoruz şunu yapabiliriz gibisinden gerekli durumlarda evlenmeden önce yeterli evlendikten sonrada herkes annesini arayıp selamı var nasılsınız dese yeter zaten haftalık ziyaretler olacaktır diye düşünüyorum:KK16:Kontörde yüklemiyorum ben gerçi nişanlımın faturalı o yetiyor bize o yüzden:KK70:

X