tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

ogluma dagunca dawnlu suphesi ile kromozon testi yapidi sonucumuzun temiz cikmasi icin duaya devam edilecekse bizide dualriniza katarsaniz allah rizasi icin cok.memnun oluruz duaciniz oluruz..

Devam edilcekse katilirim

ogluma dagunca dawnlu suphesi ile kromozon testi yapidi sonucumuzun temiz cikmasi icin duaya devam edilecekse bizide dualriniza katarsaniz allah rizasi icin cok.memnun oluruz duaciniz oluruz..
Arkdalar suan 3kişiyiz başlayalım mı?
Listmiz şuan
Gamze25
Damla _22
Ysmnjoy diye geçiyor.
Az kişi olduğumuz için örn : ben gamze ve damla için okuyayım
Damla ysmnjoy ve gamze için
Gamze ysmnjoy damla için okusun kabul ediyor musunuz ?

Arkdalar suan 3kişiyiz başlayalım mı?
Listmiz şuan
Gamze25
Damla _22
Ysmnjoy diye geçiyor.
Az kişi olduğumuz için örn : ben gamze ve damla için okuyayım
Damla ysmnjoy ve gamze için
Gamze ysmnjoy damla için okusun kabul ediyor musunuz ?
Olur canim 1 tane mi okuyayim

Ben dw hayrlısıya tp bebek ten bebeğimin bana hayrlısıyla tutunmasını ve saglıkla sıhhatle hayırlısıyla salih evlat olarak kucagıma almak istiyorum

bende oglumun kromozon sonuclarinin temiz cikmasinicin dua istiyorum..insallah hayirli bir sonuc aliriz arkadaslar ...herkese yedidefami okuyacagiz..

Canim 7 defa okudum.Rabbim kabul eder insallah.Cektigimiz sikintilari gozyaslarimizi Allahim insallah mutluluga donusturur

tamam canim allah razi olsun...ne olur okurken oglum çınar ege nin kromozon testi sonucunun temiz cikmasina diye niyetlene bilirmisiniz.. daha 40 yeni cikti ve tam.kirk.gundur mahvoldum...cok caresiz kaldim uzuntuden...kimin duasinin.kabul olacgi belli olmaz...sizde duada bir yer var orayi 3, 5, veya 7 defa okuyorsunuz degilmi arkadaslar...

tamam canim allah razi olsun...ne olur okurken oglum çınar ege nin kromozon testi sonucunun temiz cikmasina diye niyetlene bilirmisiniz.. daha 40 yeni cikti ve tam.kirk.gundur mahvoldum...cok caresiz kaldim uzuntuden...kimin duasinin.kabul olacgi belli olmaz...sizde duada bir yer var orayi 3, 5, veya 7 defa okuyorsunuz degilmi arkadaslar...
Canim orayi kim icin okuyorsan onun dilegini soyluyorsun. Bugun 7 defa okudum ogluna canimm insallah Rabbim sifalar verir ogluna.Insallah test sonucu temiz cikar.yavrunu benim icin op

X