DUALARIN KABULU İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM...

BENİM DUAM ADIM CANAN KIZLAR RABBİM TEZ VAKİTTE BANA VE KARDEŞİME ÇİFTER ÇİFTER EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH. EVİMİZE HUZUR SAĞLIK BEREKET HOŞ SOHBET VERSİN. RABBİM İMAN KURAN DAİMİ NASİP ETSİN İNŞALLAH HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

Günaydın kızlar... bugun cider13 cider13 (canan ) icin okuyoruz...

Duası:

RABBİM TEZ VAKİTTE BANA VE KARDEŞİME ÇİFTER ÇİFTER EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH. EVİMİZE HUZUR SAĞLIK BEREKET HOŞ SOHBET VERSİN. RABBİM İMAN KURAN DAİMİ NASİP ETSİN İNŞALLAH HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

1- A aabbcc1122
2- eilenn eilenn
3- M mavibilgisayar (canım sen hem mahperi icin hem cider13 icin okuyacaksın)
4- G guzbahar
5- mahperi hatun mahperi hatun
6- cider13 cider13
7- umutLatahzen umutLatahzen

Kusura bakmayın haftasonu forumda sorun vardi sanırım dün düzelmiş ben başlıyorum bugün ki arkadaş için ve dun ki arkadaş için okundu bilin şimdi okucam insallah

cider13 cider13 (canan ) icin okuyoruz...

Duası:

RABBİM TEZ VAKİTTE BANA VE KARDEŞİME ÇİFTER ÇİFTER EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH. EVİMİZE HUZUR SAĞLIK BEREKET HOŞ SOHBET VERSİN. RABBİM İMAN KURAN DAİMİ NASİP ETSİN İNŞALLAH HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

1- A aabbcc1122 okudu
2- eilenn eilenn dua aldı
3- M mavibilgisayar dua aldı
4- G guzbahar
5- mahperi hatun mahperi hatun
6- cider13 cider13
7- umutLatahzen umutLatahzen

1-33 kere Salavat
2-33 kere İstiğfar

okudum mazeretli olduğum için

Cidere duasını aldım kızlar migrenim tuttu gece okuyacağım tüm ogleden sonra yatıyorum kusura vakmayin

Konu sahibine noldu kizlar o_O

konu sahibi kayıplarda sanırım kızlar bugün dua sırası da ben de bildiğim kadarıyla duasını edecekler için ben de Rabbimden hayırlı sağlıklı evlatlar istiyorum eşimle birlikte en hayırlı zamanda anne baba olabilmemizi nasip etsin Mevlam.. okuyan herkesten Allah razı olsun hakkınızı helal edin

konu sahibi kayıplarda sanırım kızlar bugün dua sırası da ben de bildiğim kadarıyla duasını edecekler için ben de Rabbimden hayırlı sağlıklı evlatlar istiyorum eşimle birlikte en hayırlı zamanda anne baba olabilmemizi nasip etsin Mevlam.. okuyan herkesten Allah razı olsun hakkınızı helal edin
Evet canim sira senin gun icinde okur bildirim yaparim Allah sendende razi olsunn ♡♡

X