tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

tamam canım listemde ilk sıradasın inşallah Rabbim sana bana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar versin amin
merhaba nurusima81. Çok güzel bir ortam olmuş. Fakat ben bir şey merak ediyorum. "Kün fe yekün" bir ayet değil mi sadece. dua olarak nerede geçiyor?
Ben bir arkadaşım için istiyorum. Okuyabilir misiniz? Tüp bebek tedavisi görüyordu. tutmadı tekrar deneyecek mi bilmiyorum sorup üzmek istemiyorum. Ama en azından dualarımız ona kapı açsın inşallah. Sonra başka bir arkadaşım için daha isticem onun da tıbbi hiç bir gerekçe yok ama çocuğu olmuyo. Sonra belki de kendim için... Riskli gebelikteyim şu an.

Canım dualardan alıntı künfeyekün geçen yerler alınmış bende netten bulmuştum okumak beni çok rahatlatıyor inşallah Rabbim herkese gönlünün muradını versin sizinde evladınızı kucağınıza almanızı nasip etsin dualarımızda yer almak isterseniz sizi de listeme ekliyeyim

Allah razı olsun canım baktım duaya belli bir sayıda mı okunmasü gerekiyor bide ben tek okuyabiliyomuyum yada liste varsa bende katılmak isterim :)
liste yapıyoruz inş...tekte okuyabılırsın sayısı yok dıye bılıyorum...allahım dualarımızı kabul etsın inş.amınnnn

berirem canım ben şuanda tüpbebek tedavisindeyim bayramın 2. günü yumurta toplama işlemim var topiğe giremiyorum benim yerime listeyle ve duayla ilgilenmeni rica edecektim kimin kime duası kabul olur bilinmez benide dualarınızda eksik etmeyin inşallah

arkadaşım allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın inş...ben listeden pek anlamıyorum canım ....ama yapalım bır an önce ılk sana okuyalım olurmu...allaha emanet ol...

arkadaşım allahım hayırlı evlatlar nasıp etsın inş...ben listeden pek anlamıyorum canım ....ama yapalım bır an önce ılk sana okuyalım olurmu...allaha emanet ol...
Amin Allah razı olsun aslında anlaşılmayacak birşey yok liste yapılıyor okuyanların karşısına okudun yazıyorsun zaten yoğunluk yok okuyan arkadaşlarda kabul ederse olur canım Allah razı olsun cümlemizden

merhabalar bende yeni üye sayılırım gebeliğimde çıkan bir risk dolayısı ile bu siteyi takip etmeye başladım...bu forumun takibini kim yapıyor bilmem ama dua listenize benide eklermisiniz...rabbim kuzucuğumu sağlıkla kucağıma versin inşallah.,...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…