tüm dileklerimiz için kün feyekün duasını okuyalım mı?

ASYA_28 İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ YUMURTA REZERVİNİN ARTMASI
VE HAYIRLISIYLA EN YAKIN ZAMANDA HAMİLE KALMASI
22.05.2013 ÇARŞAMBA AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima--------okudu(teşekkürler)
2-kokosbukiz---------okudu(teşekkürler)
3-asya_28---------okudu(teşekkürler)
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn---------okudu(teşekkürler)
7-rubenis---------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu
9-melidia

asya için okudum canım Rabbim kabul etsin tez zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah.

Nur.sen için okudum. Allah kabul etsin. Sağ salim bebeğine kavuştursun. hayırlı evlat olsun inşallah..

Nurusima icin okudum.Rabbim hayirli saglikli uzun omurlu evlatlar versin tez vakitte insallah :)

Kokosbukiz icin okudum.Rabbim ilim katindan basari versin.Duan kabul olsun insallah :)

Asya icin okudum.Rabbim hayirli saglikli evlat versin inss :)

Nursen icin okudum.Rabbim saglikla kucagina aldirsin.Uzun saglikli omur versin.Kolay dogum nasip etsin :) insallah :)

Son düzenleme:
Nursen için okudum. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ve bu tam da Cuma saatinin yüzü suyu hürmetine okuduğumuz bütün duaları Hak Teala kabul etsin inşallah.

kendim için okudum canım Rabbim kabul etsin
benim için okuyan tüm arkadaşlarım Allah razı olsun Rabbim hepimizin gönlünden geçen muradlarını versin inşallah.

selamün aleyküm canım arkadaşlarım kusura bakmayın birkaç gündür sıkıntılarım vardı ve dualarla ilgilenemedim Rabbim okuyanlardan razı olsun. nasılsınız kızlar ben bugün tedaviye başladım biraz buruklukla maalesef moralim çok bozuk nedenini merak edeceksiniz tabiki şöyleki perşembe günü tv açmış haberleri izliyordum son dakika haberi fatihte bir araç doğalgaz kutusuna çarpmış ve 2 ölü var diye alt yazıyı gördüm o an içim acıdı nedendir bilmem tam o sırada telefonum çaldı eşim aradı o kazayı görümcemin kayınbabasının yaptığını söyledi durum şöyle olmuş görümcem çocukları onun görümceleri kayınvalidesi kayınbabası falan fatihte bir doktora gidiyorlar kayınbabasıda hacamat yaptırmak için onlara sizi ben götüreyim diyor yaşlı adam görümcemi ve çocuklarını arabadan indirdikten sonra şekeri düşüyor ve komaya giriyor fren yerine gaza basıyor o dar sokaklarda insanlar kaçacak yer bulamıyorlar 2 kişi anne oğul ölüyor 7 kişi yaralı 7 arabayı pelt ediyor en son doğalgaz kutusuna çarpıp duruyor Allah'tan hemen fark ediliyor ve igdaş tarafından müdahale ediliyor yoksa küçük kıyamet kopacaktı biliyorsunuz bundan 20 gün öncede bizim apartmanda yangın çıkmıştı ve ben tamamen psikolojik açıdan çökmüş durumdayım herşeyden korkar oldum bugün tedavimide iptal edecektim ama en azından bu durum bana moral olur diye düşündüm inşallah sonucu güzel olurda bu sıkıntılı günlerin ardından biraz güzellikler yaşarım benden haberler bu şekilde sizler nasılsınız

NURUSİMA İÇİN OKUYORUZ NİYETİ DONRULMUŞ EMBRİYO TEDAVİSİNE BAŞLIYACAK
HAYIRLISIYLA HAMİLE KALMAK VE BEBEĞİNE KAVUŞMAK
20.05.2013 PAZARTESİ AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
2-asya_28---------okudu(teşekkürler)
3-nur.sen--------okudu (teşekkürler)
4-sevgilim06---------okudu(teşekkürler)
5-ayseminn---------okudu(teşekkürler)
6-rubenis-----------okudu(teşekkürler)
7-kokosbukiz----------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu----------okudu(teşekkürler)
9-melidia
10-pofuduknaz

kokosbukiz için okuyoruz
niyeti gireceği sınavda başarılı olmak
21.05.2013salı akşamına kadar okunacak
3-asya_28------------okudu(teşekkürler)
4-nur.sen---------okudu(teşekkürler)
5-sevgilim06--------okudu(teşekkürler)
6-aysemin--------okudu(teşekkürler)
7-rubenis--------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu---------okudu(teşekkürler)
9-melidia
10-pofuduknaz

ASYA_28 İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ YUMURTA REZERVİNİN ARTMASI
VE HAYIRLISIYLA EN YAKIN ZAMANDA HAMİLE KALMASI
22.05.2013 ÇARŞAMBA AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
2-kokosbukiz--------okudu(teşekkürler)
3-asya_28----------okudu(teşekkürler)
4-nur.sen--------okudu(teşekkürler)
5-sevgilim06---------okudu(teşekkürler)
6-ayseminn----------okudu(teşekkürler)
7-rubenis------------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu----------okudu(teşekkürler)
9-melidia
10-pofuduknaz

NUR.SEN İÇİN OKUYORUZ
NEYETİ SIKINTISIZ BİR HAMİLELİK GEÇİRMESİ
VE SAĞLIKLA SIHHATLE BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMASI
23.05.2013 PERŞEMBE AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima---------okudu(teşekkürler)
3-asya_28
4-nur.sen---------okudu(teşekkürler)
5-sevgilim06-------okudu(teşekkürler)
6-ayseminn---------okudu(teşekkürler)
7-rubenis---------okudu(teşekkürler)
8-siyahkuğu---------okudu(teşekkürler)
9-melidia
10-pofuduknaz

SEVGİLİM06 İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI BİR EŞİ OLMASI
GÜZEL BİR İŞ BULMASI VE ŞİFA BULMASI İÇİN OKUYORUZ
26.05.2013 PAZAR AKŞAMINA KADAR OKUNACAK
1-nurusima
2-kokosbukiz
3-asya_28
4-nur.sen
5-sevgilim06
6-ayseminn
7-rubenis---------OKUDU(TEŞEKKÜRLER)
8-siyahkuğu
9-melidia
10-pofuduknaz

selamün aleyküm canım arkadaşlarım kusura bakmayın birkaç gündür sıkıntılarım vardı ve dualarla ilgilenemedim Rabbim okuyanlardan razı olsun. nasılsınız kızlar ben bugün tedaviye başladım biraz buruklukla maalesef moralim çok bozuk nedenini merak edeceksiniz tabiki şöyleki perşembe günü tv açmış haberleri izliyordum son dakika haberi fatihte bir araç doğalgaz kutusuna çarpmış ve 2 ölü var diye alt yazıyı gördüm o an içim acıdı nedendir bilmem tam o sırada telefonum çaldı eşim aradı o kazayı görümcemin kayınbabasının yaptığını söyledi durum şöyle olmuş görümcem çocukları onun görümceleri kayınvalidesi kayınbabası falan fatihte bir doktora gidiyorlar kayınbabasıda hacamat yaptırmak için onlara sizi ben götüreyim diyor yaşlı adam görümcemi ve çocuklarını arabadan indirdikten sonra şekeri düşüyor ve komaya giriyor fren yerine gaza basıyor o dar sokaklarda insanlar kaçacak yer bulamıyorlar 2 kişi anne oğul ölüyor 7 kişi yaralı 7 arabayı pelt ediyor en son doğalgaz kutusuna çarpıp duruyor Allah'tan hemen fark ediliyor ve igdaş tarafından müdahale ediliyor yoksa küçük kıyamet kopacaktı biliyorsunuz bundan 20 gün öncede bizim apartmanda yangın çıkmıştı ve ben tamamen psikolojik açıdan çökmüş durumdayım herşeyden korkar oldum bugün tedavimide iptal edecektim ama en azından bu durum bana moral olur diye düşündüm inşallah sonucu güzel olurda bu sıkıntılı günlerin ardından biraz güzellikler yaşarım benden haberler bu şekilde sizler nasılsınız

canım cok uzuldum basın saolsun.tedavını merak ettım bende .umarım hersey yolundadır.

Nurusima başınıza gelenler için üzüldüm, Allah olanları unutturacak teselliler versin inşallah.
Senin de tedavin hayırlı olsun. İnşallah iyi geçer ve güzel sonucu alırsın. Çıktığımız bu yolda Yüce Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Ama arkadaşım biliyorsun ki moral çok önemli tedavide. O yüzden Allah büyük deyip önüne bak olur mu? İnşallah güzel günler yakındır:KK66:

X