Tüm babalar boyle mi....

Nasıl affetiniz ben affedemiyorum
Çabalarını pişmanlıklarını gördüm

Şimdi deli gibi pervane oluyorlar hem evlatlarına hem torunlarına

Genç anne baba oluşları cahil ve kötü çevrede olmaları onları o zaman ki davranışlara itmiş
Böyle düşünüyorum ee yaşları da oldu epey
Kaybetmekten de korkuyorum üzmekte istemiyorum

Sanırım bencillikten de olabilir
Ben keşke demeyi sevmiyorum
Yaptığım herşeyi kendim için yapıyorum ya da kendimi kandırıyorum
Yardımcı olmayı isterdim ama inanın bilmiyorum

Çok haklısınız benimkilerde şimdi bana pervane oluyorlar ama
Anneme diyorum ki anne bana nasıl kıydın ben 12 yaşındaydım günlüğümü yırttın mesela bınun için mi deftere para verdik git ders çalış dedin bunun için bağırmana değdi mi diyorum hemen ağlıyor çok cahildim kimsem yoktu bilmiyordum diyor
Sizin adınıza sevindim ben de annemle babama elimden geldiği kadar iyi davranıyorum, zaten birlikte yaşamıyoruz bazen öfke patlaması yaşayıp kalplerini kırıyorum ama bu noktaya da beni onlar getirdiği için kendime de kızamıyorum
Çocukken yaşananlar unutulmuyor, savunmasızız ve anne babamız bizim sığınağımız dünyayla temas noktamız
Beni o kadar psikolojik baskıyla sindirdiler ki ben toplum içinde konuşabilmeye 20li yaşlarda başladım
Neyse kader işte, Allah bütün çocuklara mutlu huzurlu aileler kısmet etsin

Derslerine çalış. İyi bir bölüm kazan. O ailen çık git. Karşına da güzel biri çıksın evlen. Sonra da varmışlar yokmuşlar önemli değil. Onları değiştiremezsin. Ne annen ana ne baban baba. Sen değerlisin. Akıllısin. Kendinin kıymetini bil.

Bıktık bu toksik insanların evliliklerinden bu kadar şikayet edeceklerine bosansinlar.Yok olmaz demi.İci boş evlilik.Ne annemi dinlerim şikayetini ne de babamı.Sevgisiz para için karın doturmak için bide herkes yapıyor diye çocuk yapılmış evlilik.İyiki başka kardeş yok bu cezayı çeken.Meslek edinin oturup yesinler birbirlerini.Annenizde ilerde size güvenip boşanmaya kalkmasın akıllı olun yedirmeyin ömrünüzü

Annem zaten bana güveniyor gibi. Geliyordu bana benim kızım okuyacak bana bilezik alacak evimizin önüne ev yapacak. Bende dedim bana hiç güvenme babam yapsın sana bunları. Neden ümit vereyim ki ? Zaten kendi derdim kendime yetiyor

Burda babanızdan çok annenize taktim ben. Tam bir sopalık daha cok sey yazilir da neyse. O evden kurtulmaya bak canım işini gücünü ayarlayıp. Dayanabildigin kadar dayan.

Sen çocuğa babayı kotule baba anneyi kotulesin bide çocuk istemedim desin baba üstüne boz psikolojisini evde stress sinir ikiside.Sonra anneye bilezik evin önüne ev bilmemne.Valla asla kabul etmem bu profilde anneyi nasıl yasadiysa o kocayla bana sormadan gene yaşayabilir bu ne ya keşke herkes doğurmasa kocanın parası geçti sıradaki evladın parasini yemek izin vermeyin kendi hayatiniz biter hak etmiyor hiç hemde Madem boşanıp çalışsaydin derler kadına hep birine yük olmaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…