tükenmiş hissetmek

sanayitostu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
251
274
25
merhaba kızlar,
tükenmiş hissediyorum başlıkta yazdığı gibi... çalışmaktan sürekli yeni projelerden sürekli denetimlerden işin asla rutin olmamasından o kadar daraldım ki. Bunun dısında spora gidiyorum yoga yapıyorum ama anlık bir iyileşme dışında asla iyi hissettirmiyor. Gezmek bile istemiyorum çünkü aşırı derecede bitkin hissediyorum. 12 saatim iş ve işe gidip gelmekle tükeniyor. Her gün eve git yemek yap ya da söyle eşim çok yardımcı ondan yana hiçbir sıkıntım olmadı o ayrı ... Cumartesileri bir gün full temizliğie gidiyor destek alsam da temizlik yapan ablanın basında beklemekten ben daralıyorum. Böyle inanılmaz karamsar bir ruh halindeyim hiçbir şey hissetmiyor hiçbir şey yapmak istemiyorum...insanlara özeniyorum sürekli özgür olmalarından istedikleri yere gitmelerinden gezmelerinden (hafta içi olanlardan bahsediyorum haftasonu zaten 2 gün orda gezince de yorgunluk olarak dönüyor bana).. iş yerinde istediğimi giyememek istediğimi diyememek de başka bir nokta zaten. öyle işte anlatmak istedim sadece

2 saat yol dersek 10 saat iş olmaz kanka, insan doğasına , çalışma haklarına ve yasalara aykırı. İnsanın yapabileceği max 8 saat o da aralıksız değil öğle arasıyla. Ne işi bu, daha iyi şartlar mümkün değil mi? Tükenip bitmen normal, günde 12 saate deve olsa düşüp kalır sende bir acaiplik yok.

B1. B3 ve çinko takviyesi deneyin. Şekeri ve karbonhidratı azaltın, ya da tamamen kesin.
İş değiştirmeye hatta kendi işi kurmaya düşünebilirsiniz.

şöyle canım zaten sekiz saat çalışma bir saat yemek ile aslında dokuz saat totalde işte kalma sürem yol çok uzak ve çalışma var bayağıdır süren.neredeyse iki buçuk üç saat sürüyor sabah ve aksamı topladığımda bahsediyorum tabi ki sadece tek yön değil. Ama sabah 07.20'de evden çıkıyorum aksam 19.00'da eve varıyorum. Trafikte ekstra bi durum olursa tabi eve varışım giderek erteleniyor

B1. B3 ve çinko takviyesi deneyin. Şekeri ve karbonhidratı azaltın, ya da tamamen kesin.
İş değiştirmeye hatta kendi işi kurmaya düşünebilirsiniz.
çok teşekkür ederim. bir süredir diyetteyim ama diet de beni inanılmaz daralttı zaten kısıtlı bir hayattayım yemeği de iyice kısmak istemedim ama beyin sisi yapıyor diye görmüştüm teşekkür ederim özellikle takviyeler noktasını kesinlikle deneyeceğim

haklısın tatlım 12 saat yollarda heba olacağıma kocamın parasını yiyip evde oturmadığım için baya bi şımardım...
Valla kimse kocasinin parasini yiyip evde oturmuyo. Ve evet cagu kadinin elinde olmayan imkanlarin var. Hayatta herseyden memnuniyetsiz bir yapin da var. Temizlikcinin basinda durmak bile seni yoruyor. Ne yapican iste tatlim.

Valla kimse kocasinin parasini yiyip evde oturmuyo. Ve evet cagu kadinin elinde olmayan imkanlarin var. Hayatta herseyden memnuniyetsiz bir yapin da var. Temizlikcinin basinda durmak bile seni yoruyor. Ne yapican iste tatlim.
canım ben de bitki gibi yetişmedim bir anda doğanın ortasında çoğu kadın bu şekilde geçiniyor yaşıyor biliyorum yani. Üniversite mezunu arkadaşlarım bile çalışmıyor bir sürü ufacık nedenden. Elimdeki imkanlar bana gökten gelmedi hepsi için emek ve zaman verdim.

İnsan olanakları biraz da kendi yaratmalı. Hiç bir çaba yokken daha iyi bir iş kapınızı çalmaz. Siz aramalısınız. İşyerinde neden istediğinizi giyemiyorsunuz? Bikiniyle işe gidilmez evet ama sizin beklentinizle uymayan nedir yani anlatmamışsınız.

Bunun dışında her insan bir dönem bunalır. Ama destek alır,uzmana danışır bir şey yapar. Emeksiz yemek olmuyor napalım.

herşeye yorum yapmak zorunda mı hissediyorsunuz kendinizi? Bu sitenin amacı iç dökmek, paylaşım yapmak.. eğer hoşunuza gitmiyorsa yorum yapmak zorunda değilsiniz.
Sanane benim yorumumdan. Herkezin hur dusuncesi. Bana gore simariklik. Sana gore baska bisey. Bu siteye yaziyorsa bende dusuncemi soylemekte ozgurum.

iş bu arada yeni gördüm beyaz yakayım bir fabrikada öyle söyliyim daha iyi şartlarda iş bulamadım maalesef ben de çok istiyorum ama

iş bu arada yeni gördüm beyaz yakayım bir fabrikada öyle söyliyim daha iyi şartlarda iş bulamadım maalesef ben de çok istiyorum ama
Denetimler demişsiniz, hangi sektörde çalışıyorsunuz? Otomotiv mi yoksa? Ben de aynı durumdan muzdaribim. Ve artık o kadar tükendim ki her şeyden şikayet eder hale geldim.

Bence sizinki farklı bi döngü tükenmişlik değil

Denetimler demişsiniz, hangi sektörde çalışıyorsunuz? Otomotiv mi yoksa? Ben de aynı durumdan muzdaribim. Ve artık o kadar tükendim ki her şeyden şikayet eder hale geldim.
yok ama çok hassas bir iş açık vermiyim ama hem devlet hem iç hem bu İSOlar varya onlardan sürrrekli denetim. Yönetim de çok talepkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…