Tuğçe534'ün Başarı Hikayesi : 22 Kg Verdi

seni çok çok takdir ettim tatlım maşallah valla tebrikler...

çook çok güzel olmuşsun,tebrikler

Son düzenleme:
azmine,kararlılığına ve iradene sahip olmana hayran kaldım tebrikler çok güzel bir başarı yakalamışsın bu başarın umarım hep devam eder darısı benim kilolarından kurtulmak isteyen herkesin başına ...

helal olsun büyük azim tebrik ederim. Birkaç başarı öyküsü okuyayım da kendime geleyim 3-5 fazlalık 10-15 olmadan kendime çeki düzen vereyim.

diyet yapıorum ama yok değişmiorr öff off

Gerçekten tebrik ederim Tuğçe, bende 31 yaşındayım ve şu zamana kadar hiçbir zaman kendi kendime diyet yapamadım. Şuan diyetisyene gidiyorum. 4 sene önce 59,2 kiloydum ancak şuan ise 73,5. Bu durum inanılmaz rahatsız ediyor.Diyetisyene 6 kasımda basladım, her hafta rutin kontrollerim var, bu zamana kadar 3 haftada 3,1 kilo verdim.Diyetisyenime göre haftada 1 kilo gayet normal ama malesef bir yerde tıkanacağımı ve kilo veremeyeceğimi söylüyor.Benim tek sorunum;hareketsizlik.. Yürümekten nefret ediyorum. Oysa ki evimin bulunduğu yerde çok güzel yürüyüş yolumuz var, spor aletlerimiz ama yapacak kişi yok Keşke yürüyüşü, hareketi sevebilsem, en yakın bir yere bile araçla gitmeyi tercih edenlerdenim.Bu da benim kilo vermemi zorlaştıran tek şey.

maşallah valla ne güzel zayıflamışsın çok da harika görünüme kavuşmuşsun. bende zayıflamak istiyorum 72 kiloyum şuan istediğim 58 kg a ulaşabilmek, yazını okuyunca bana da heves geldi inşallah da bu heves gitmez :) seni tekrar tebrik ediyorum

senin eski halinim ben boyum 1.65 şu anda 77 kiloyum geçen hafta 2 kilo verdim ama devamı gelmiyor keşke ben de senin gibi 50li kilolara düşebilsem de gelip gururla buraya başarımı yazabilsem ama bu gidişle bir yaza daha hayallerim suya düşerek giricem

çok güzel zayıflamışsn canım tebrik ederim. benim de vermem gereken 4-5 kilom var

dayan biraz zayıflayınca ne kadar güzel olucağını düşün. motive et kendini. mankenlere bak. yaz geliyor, istediklerini rahat rahat giyebilmek için zayıflaman gerek. böyle düşün

tebrik ederim çok ğüzel olmuşsun darısı bana

Tebrikler canım süper olmuşsun sakın birdaha alma Bende 76'dan 62'ye kadar düştüm ramazandan sonra diyeti bozdum 68'e çıktım birdaha aynı motivasyonu bulamıyorum benimde hedefim 55 darısı benim başıma

Seni gerçekten tebrik ediyorum.İstedikten sonra başarılmayacak şey yoktur. :) Benim boyum da 1.65 ve 64 kiloyum bugün diyet ve spora başladım.Benim oturduğum yerde bir alan var orada 5 tur yürüyorum hızlı tempoda.5 km'ye tekabül ediyor.
Olması gerektiği gibi besleniyorum aslında burada diyetisyenlerin hazırladığı listeye bakıyorum benimkiyle aynı.O yüzden diyetisyene gitmeye de gerek görmüyorum kendim için.
Yaza kadar hedefim 55 olmak.Tabi ilk hedefim 60. Yaza 3.5 ay var.Bu süre zarfında böyle devam edersem istediğim kiloya ulaşır mıyım?

tabi ki ulaşırsın. yeter ki motivasyonunu bozma ve kendine güven! inan kendine

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

bu kadar kiloyu ne kadar zamanda versin adaşım :)mesela ilk ay kaç kilo verdin hatırlıyorsan tabii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…