Tubbebek ile kaçıncı denemede anne oldunuz?

Aret hoca hangi lab ile çalışıyor bilginiz var mı? Lab ve embriyologta önemli bu süreçte

Maşallah doktorunuz kimdi ,embriyo kaliteniz de en iyisi aa kalite tutma olasılığı en yüksek embriyo

3. Denemede pozitif gördük. İlk 2 denemenin 1. Si taze transferdi sonra histereskopi olup 2. Denemede dondurulmuş transfer denedik o da olumsuz sonuclandı. 3. Denemem gene dondurulmuş transfer oldu. Çok şükür şuan ikizlerimizi bekliyoruz. Dilerim isteyen, bu yolda çaba gösteren herkes süreci fazla uzamadan tez vakitte evlat sahibi olur

Amin inşallah. Ne güzel maşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

1.kimyasal oldu 2. Denemede ikizlerime hamile kaldım onlarida 16 haftalik olunca kaybettim son 2 embriyo kaldı ama uzun Bi süre sonra belki şuan doğal.yoldan denicez

Aminn inşallah sizden sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. O kadar emekten sonra Rabbım size çifte mutluluk yasatmis

İlk denemem tutmadı 1 yıl sonra 2. Denememde oğlum oldu doğumdan 2 sene sonra kardeş için denedik ilk denemede üçüz tuttu yani ilkinde tutamayıp bir diğer denemede üçüz olması garip gerçekten her şey nasip ben hiçbir denemem de ekstra bişey yapmadm.

Ay maşallah subhanallah üçüzler doğdumu hepsi? Rabbim sana bol bol evlat vermiş ne güzel darısı bizlerin başına olsun inşallah. Ben birine bile raziyim

Maşallah doktorunuz kimdi ,embriyo kaliteniz de en iyisi aa kalite tutma olasılığı en yüksek embriyo
Teşekkür ederim
Doktorum Akdeniz üniversitesi tıp fakültesinde Prof.Dr.Murat Özekinci. Kendisiyle süreci çok güzel atlattık. Bilgisi, ilgisi ve insanlığı 10 numara bir doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…