Tsh 2.75

supermommy

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2023
340
98
30
Kızlar merhaba Tsh değeri 2.75 ile hamile kalan var mı? Geçen ay 3.40 tı ve olmadı. İnternette 2.50 ile hamile kalınabileceği yazıyor sizce tutar mı ?

Kızlar merhaba Tsh değeri 2.75 ile hamile kalan var mı? Geçen ay 3.40 tı ve olmadı. İnternette 2.50 ile hamile kalınabileceği yazıyor sizce tutar mı ?
Benim 4.5 ti gebe kaldığımda. Gebe kalmakta sorun olmuyor ama sağlıklı ilerlemesi için 2 ve daha altı olması gerektiğini söyledi doktorum. Dahiliyeden randevu alıp gebeliğe hazırlık için tsh değerlerinize baktırırsanız 25 mg gibi ufak doza başlatabilir. Benim malesef ilk gebeliğimde düşük oldu. Simdi 1.75 bakalım bebiş de sağlıkla gelir insallah

İnşallah sağlıkla alırsınız kucagınıza

Dahiliye veya endokrin e giderseniz 25 mg ile normal değerlere döner. Bende kullanıyorum tiroid ilaci. Doktorum gebelikte de kullanabilirsin demişti. Diger testler de önemli

Benım 10 yasındakı oglumda 4,5 cıkmıstı . Bıdahakı kan tahlılınde bı bakın dedı baska bısey demedı ama ben kac senede rutın kontrol dıye baktırmıstım . Acaba yanlıs cıkabılırmı . Yada tekrar gotursemmı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…