TROMBOFİLİ

Bende bugün keseyi gormeye gitmistim,15 gun sonra kalp atışı insallah,bizede dua et,sende de mi pihti sorunu vardi bisi kullaniyormusun
İnşalllah duyarsın canım evet pıhtılaşmam var oksapar ve coraspin kullanıyorum

Böyle bnim sonuclar,bu ilaclar yeterli dedi doktor bugun,5g 5g tam aciklayamadi bende paranoya oldugum icin,
Fazla kafana takma canım yeterlidir ilaçların inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına bunlar zaten bebekten çok seni korumak adına verilen ilaçlar

İyi günler canım gittin mi doktora
Gittim canım yorulmuşum uyumuş kalmışım zaten sürekli uyku halindeyim. Senin dediğini sordum ilaçlar yetersiz gelmiştir dedi ne kadar fazla gen de problem var sa ilaç dozu ona göre ayarlanır ve özellikle bazı genler bebeğin sağlığı için risk oluşturur dedi bazen de eğer kötü bir durum varsa Allah ın takdiri vücut bunu kendiliğinden yok eder dedi

E e sende haberler nasi iyi insallah

Ayyyy cok guzelllll,cok sevindim yaaa ilk degil demi kalp atisini duyali 8 oldugna gore,rabbim saglikli sihhatli versin kucagna igneni kullaniyorsun demi
Geçen hafta dinletmişti kuzum iğnemi ve ilaçlarımı kullanmaya devam ediyorum inşallah böyle devam eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…