TROMBOFİLİ

Ebet canım tek sağlıksız gen biliyorum ama napmam gerekiyor. Oksapar tek başına yeterli olur mu onu bilmiyorum

Ebet canım tek sağlıksız gen biliyorum ama napmam gerekiyor. Oksapar tek başına yeterli olur mu onu bilmiyorum
Allah'ın izniyle yeterli olur inşallah
bana doktorum homozigot iğne ve coraspin hetero da sadece coraspin yeterli olacağını söylemişti
fakat tedbir amaçlı iğne kullanımı daha yaygın gibi görünüyor
gönlünü ferah tut inşallah sağlıkla kavuşun

Öyle mi o zaman yeterli olur. İnşAllah canım inşAllah sen de ben de hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

bende coraspin ve 0,4lük iğne kullanıyorum umarım yeterli olur sağlıkla kucağıma alırım bu sefer.Rabbim yeniden bebek kaybı yaşatmasın kimseye

Merhaba bende 3 düşük yaşadım ve genetik sonucum paı 4g homozigot çıktı.acaba sizin durumunuz nedir

Merhaba arkadaşlar benim de ilk gebeliğim fakat daha önce farklı bir sebepten dolayı Dr um bu testi de istemişti … 1. Beta hcg 159 2.Beta hcg 244 çıktı 3. Beta hcg ye bugün akşam baktıracağım … bu test le daha kadın doğuma gitmedim yani prf a mı yoksa uzmana gitsem karar veremedim … bu genler le aynı olan var mı ? Bu genler anneyi yoksa bebeği mi etkiliyor ?

Eki Görüntüle 2939078
Merhaba arkadaşlar benim de ilk gebeliğim fakat daha önce farklı bir sebepten dolayı Dr um bu testi de istemişti … 1. Beta hcg 159 2.Beta hcg 244 çıktı 3. Beta hcg ye bugün akşam baktıracağım … bu test le daha kadın doğuma gitmedim yani prf a mı yoksa uzmana gitsem karar veremedim … bu genler le aynı olan var mı ? Bu genler anneyi yoksa bebeği mi etkiliyor ?

Merhaba 1yıl geçmiş sizinle aynı değerlerim çıktı doktor önemli bişey olmadığını söyledi ama ben çok tedirgin oldum inşallah sağlıkla bebeğinize kavuşmuşunuzdur nasıl bi yol izlediniz kaçml kullandınz

Benim de aynı genlerde pıhtılaşma çıktı ne yaptınız acaba çocuğunuz oldu mu iğne kullandınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…