Trizomi 21 Down sendromu riski !

Sakin ol canım her doktor farklı şeyler söylüyor ben 15 haftaligim bu haftaya gelene kadar neler çektim ama yine de çok şükür diyorum bebeklerim benimle sen de kötü düşünme benim şuan okdr kanamam var mı ama napim yine de umut ediyorum evimi özledim hastaneden nefret ettim resmen inşallah yarın evime gitmek nasip olur

İnşallah sağ salim kucağına alırsın Rabbim YA Musavvir isminin hürmetine senin de bizim gibi olan tüm kadınlarında bebeklerini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin birbirimize dua edelim elden başka hiçbir şey gelmiyor

Aminn allahim herkesin yardımcısı olsun rabbim isteyenlere versin verenlerin de kucağına sağ salim almasını nasip eylesin

Merhaba sizinle aynı durumdayım neler yaptınız bu süreçte?

Test sonucunuz ne cikmisti acaba

16 haftalik iken yaptım epey zorlandım tbi
Benim de düşük tehlikem var da yarın kontrole gideceğim o yüzden merak ettim ama kanamam bitti sanırım bebeğim düşmedi çünkü gebelik belirtilerim hala devam ediyor. Düşse devam etmezdi sanırım

Benim de düşük tehlikem var da yarın kontrole gideceğim o yüzden merak ettim ama kanamam bitti sanırım bebeğim düşmedi çünkü gebelik belirtilerim hala devam ediyor. Düşse devam etmezdi sanırım
Benim durum biraz farklı Tai doktor kontrolünde olman senin için daha iyi olur ve iyi bir perinatoloji doktoru ile ilerle bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…