TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Canım düșmüș olması iyi bir Haber miktarına takılma çünkü bu ilaçla bile fsh değeri düșmeyenler var dua edelim bir sonraki ay istediğimiz sonuçlara ulasmis olalım

Acayip şişkinlik hissettim cok şükür ilaç bitince normale döndüm ödem yaptı bende bu ilac

Regl olmuşsun canim maşallah çok çok iyi düşmüş ben ölcurtmedim ya umarım bi daha regl gecikmesi sadece bebek olunca yasarim

Bitki çayı vs asla kullanma doktor bana sakin dedi bir birinin etkisi ile baska degerleri oynatiyomus sadece ilaci kullanin birde bir ayda kac dustu fsh sizin kacdan kaca dustu
Ben de aslında hiç kullanmak istemiyorum ama sabırsızım bir yandan, bu ayi da boş gecicez gibi duruyor. 13.8 den 11.5 a düşmüş bir ayda. Sadece ilacı kullandım.

Ilac bende ilk gun bas agrisi yapti sonraki gun yumurta agrisi yapti ama suan bir haftadir kullanıyorum hic bi yan etkisi kalmadi cok sukur istahimida acmadi normal gidiyo suan bakalim hayirlisi bende adet olunca fsh baktircam yazarim size bir kutuda nekadar etki etmis die 11.33 idi basladigimda ilaca bir kutu bitince adet olayim baktiricam

Merhaba benimde amh:0,2 trisg. Bana da verdi doktor yarın başlayacağım. Bu ay fsh: 23 den 37 e çıkmış.

Siz 2. Değerlernizi de pylaşırsanız umut olur inşaallah

Durumlarimizi surekli guncellersek bir birimize umut oluruz insallah kizlarrr bende adet olunca testimi vericem bakalim ne kadar dusecek bir kutuda

Durumlarimizi surekli guncellersek bir birimize umut oluruz insallah kizlarrr bende adet olunca testimi vericem bakalim ne kadar dusecek bir kutuda
Ikinci kutunun son beyazlarındayım bu ayki sonuçları bende merak ediyorum sonuçlarımı mutlaka paylașacağım inșallah içimizden biri bu ay hamileyim desin geri kalanımıza umut olsun duadayım

Merhabalar Arkadaşlar ben 27 yaşındayım. Amh değerim 0.07 ve Fahri değerim de yüksek. 1 kez tüp bebek denemesi yaptım öpüyorum işleminde yumurtam boş çıktı ne yazıkki Ardından doktor değişiklikleri yaptım şu andaki doktorum bana trisiquens adlı ilacı ve hormonlarım düzenlensin diye ımpryl verdi. Şu anda bende trisiquens kullanıyorum. Ek olarak da yanında ımpryl kullanıyorum. Fakat dün doktora gittim göğüslerim de kistler oluşmuş korkulacak bir durum değildir dedi. Bana jinekoloğum bu ilaç göğüslerinde sertleşme yapabilir korkma demişti. Aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ve bu ilaçları kullanıp hamile kalanlar? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ikinci kutunun son beyazlarındayım bu ayki sonuçları bende merak ediyorum sonuçlarımı mutlaka paylașacağım inșallah içimizden biri bu ay hamileyim desin geri kalanımıza umut olsun duadayım
Ben de 2. kutunun son beyazını bugun aldim, yarin kırmızılara geçiyorum. P.esi günü regli bekliyorum, sali fsh olcturursem haber veririm. Bu ay yumurtlama dönemi çok çalışmadık oyuzden pek umutlu değilim:)

Merhaba, tüp bebek icin fsh düşmeden mi denediniz, Goguslerde kist olduğunu nasıl anladınız? Evet goguslerim daha dolu benim de ilaci kullanmaya başladıktan sonra ama kist diyerek beni korkuttunuz inşallah sizin de önemli birsey değildir. Zaten bir sürü yan etkisi var korkarak kullanıyorum bu ilaci. İnşallah hepimiz en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklı bir sekilde hamile kalırız da ilaci bırakırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…