TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Ben de 2. kutunun son beyazını bugun aldim, yarin kırmızılara geçiyorum. P.esi günü regli bekliyorum, sali fsh olcturursem haber veririm. Bu ay yumurtlama dönemi çok çalışmadık oyuzden pek umutlu değilim:)
Bu gün bende 3. Kırmızıyı alacağım her an regli bekliyorum bende umutlu değilim sanırım duruma alıștım 😁 hatta bu ay fsh ölçtürmek dahi istemiyorum sağlık ocağı doktoru yinemi dicek diye

Bu gün bende 3. Kırmızıyı alacağım her an regli bekliyorum bende umutlu değilim sanırım duruma alıștım 😁 hatta bu ay fsh ölçtürmek dahi istemiyorum sağlık ocağı doktoru yinemi dicek diye
Eger sağlık ocağı doktoru size iyi gelmiyorsa, yani moralinizi bozuyorsa bir daha oraya gitmeyin. Her konuda olduğu gibi bebek sahibi olmada da en önemli şey psikoloji. Cok düşünmeyin denemeye devam, Allah nasip edecek inşallah, sağlıkla gelsin minikler ❤

Ben de 2. kutunun son beyazını bugun aldim, yarin kırmızılara geçiyorum. P.esi günü regli bekliyorum, sali fsh olcturursem haber veririm. Bu ay yumurtlama dönemi çok çalışmadık oyuzden pek umutlu değilim:)
Ya benim cumartesi birinci kutunun sonu son kirmizi bakalim hayirlisi 3kutu yazmıştı bana ikinci kutuya direk pazar baslicam adet falanda olmadim ama dün ve bugun şiddetli bacak agrilar var

Merhabalar Arkadaşlar ben 27 yaşındayım. Amh değerim 0.07 ve Fahri değerim de yüksek. 1 kez tüp bebek denemesi yaptım öpüyorum işleminde yumurtam boş çıktı ne yazıkki :KK43: Ardından doktor değişiklikleri yaptım şu andaki doktorum bana trisiquens adlı ilacı ve hormonlarım düzenlensin diye ımpryl verdi. Şu anda bende trisiquens kullanıyorum. Ek olarak da yanında ımpryl kullanıyorum. Fakat dün doktora gittim göğüslerim de kistler oluşmuş korkulacak bir durum değildir dedi. Bana jinekoloğum bu ilaç göğüslerinde sertleşme yapabilir korkma demişti. Aranızda bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ve bu ilaçları kullanıp hamile kalanlar? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 🙏
Goğuslerde inanilmaz bi dolgunluk yapiyo o kesin ama kist seklinde degil normal büyümüş gibi dolgunlasiyor ve agrisa yapiyo aciyo hareket ettikce bende boyle etki yapti arada yumurtalik agrisi cektim falan ama alistim artik b birinci kutu biticek sabah pazargun ikinci kutiya baslicam fsh 11.33 cikti diye versi doktor bana bunu amh benim. Gecen sene 0.08 idi busene baktirmadim ama yasiniza gore amh degeriniz pldukca dusuk insallah hayirlisi ile sonuclanir tedaviniZ

Merhaba, tüp bebek icin fsh düşmeden mi denediniz, Goguslerde kist olduğunu nasıl anladınız? Evet goguslerim daha dolu benim de ilaci kullanmaya başladıktan sonra ama kist diyerek beni korkuttunuz:KK43: inşallah sizin de önemli birsey değildir. Zaten bir sürü yan etkisi var korkarak kullanıyorum bu ilaci. İnşallah hepimiz en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklı bir sekilde hamile kalırız da ilaci bırakırız
Ben de adet belirtisi falan yok valla tatlim olursam vericem fsh bakalim nekadar etkilemis bi kutu asiri bacak agrilarim.var iki gundir sendende bekliyorum insallah sonucu

Yok canim dun yaptim.yarin ikinci kutuya baslicam diye negatif ama bormalde zaten ben 35 gunde bir goruyorum.adeti yani daha bi hafta var adetime

Yok canim dun yaptim.yarin ikinci kutuya baslicam diye negatif ama bormalde zaten ben 35 gunde bir goruyorum.adeti yani daha bi hafta var adetime
Bende aynı senin gibi 35-40 günde bir oluyordum ilk kutuda son bir hap Kala 2. Kutuda son 3 Kala oldum. Gebelik yoksa bitince diğer kutuya bașlamak gerek inșallah bi daha ki ay canım

Merhaba günde 1 kez mavilerden bașladım henüz maviler bitmedi adeti düzenleyip düzenlemediği konusunda bișey diyemicem bugün 8. içecegim 8 günde șișirdi benim eșimin ısrarı olmasa bırakacağım içmeyi. Dr size ne için verdi sizdeki sıkıntı nedir
Bana kilo yapmadi bi kutu bitti kilom ayni valla istah falanda acmadi bende sadece gogusleri sisirdi aciyo baska bi yan etkisi olmadi cok sukur ilk gin bas agrimisti okadar

Selam kızlar bugün benim 3.günüm fsh baktırmaya tahlile gidecektim fakat dün akșam kanama bitti yani 2.gün akșam hiç gelmedi normal bașlamıștır oysa çok canım sıkıldı hayatımdan ilk kez bu kadar kısa sürdü

Selam kızlar bugün benim 3.günüm fsh baktırmaya tahlile gidecektim fakat dün akșam kanama bitti yani 2.gün akșam hiç gelmedi normal bașlamıștır oysa çok canım sıkıldı hayatımdan ilk kez bu kadar kısa sürdü
Aa cok üzüldüm canım, acaba başka bir doktora mı gitsen? Acaba hamile misin diye düşündüm. Ekstra bisey kullandın mı bu ay
Benim de geçen ay 28.günde regl olmuştum bu ay 26.gunde oldum, yarin gidebilirsem fsh baktıricam.

Aa cok üzüldüm canım, acaba başka bir doktora mı gitsen? Acaba hamile misin diye düşündüm. Ekstra bisey kullandın mı bu ay
Benim de geçen ay 28.günde regl olmuştum bu ay 26.gunde oldum, yarin gidebilirsem fsh baktıricam.
Canım hala șașkınım hiç bu kadar kısa adet dönemim olmadı bu ilacı kullanmıyor olsam neyse dicem bu ilaç tan önce 4 gün olur 5. Gün tertemiz olurdum. Ilk kutuda 7 gün sürdü 2. Kutuda ilaca rağmen 2 gün sürdü ilaç kullanmasam psikolojik mevsimsel filan dicem ne yapacağımı șașırdım

Ilaçtan bașka bișey kullanmadım canım senin güzel haberlerini bekliyorum Ben inșallah bi daha ki ay 😁 ama bu ilacın gerçekten fsh üzerinde güzel etki yaptığını deneyimledim geçen ay

Kanama bitse de fah baktirin. Kanama surdugu surece baktirilacak diye birsey yok

Canım hala șașkınım hiç bu kadar kısa adet dönemim olmadı bu ilacı kullanmıyor olsam neyse dicem bu ilaç tan önce 4 gün olur 5. Gün tertemiz olurdum. Ilk kutuda 7 gün sürdü 2. Kutuda ilaca rağmen 2 gün sürdü ilaç kullanmasam psikolojik mevsimsel filan dicem ne yapacağımı șașırdım
Bence kesinlikle başka bir doktora görün canim, ilaç sana iyi gelmiyor olabilir.
Bir de covid den olabilir mi acaba, hastalık geçirmek kadınların dönemlerini etkiliyormus. Aşı olduysan belki o bile etkilemiş olabilir

X