TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Hemşiremi aradım oda gebelik negatif ise ilaca devam dedi. Kaset testte yaptım yarın sabah yine bir deneyim ama kendimi kandırmayim hiç belirti de yok çünkü azıcık göğüs ucu sızladı 1 kere bidaha olmadı tek belittim göğüsler hala maşallah dolu dolu

Aynı galiba bu ilaçlar divina trisequens cylo prognova . Bana üçünden birini kullanmamı söylediler sonradan divinayı bulamayınca . İnşaallah bakalım sizede banada hayırlısı olsun inşaallah.

Adetim 1 hafta gecikti canim cuma test yaptım negatif, ocakta klomen kullanmistim 2 tane kist yapmıştı muhtemelen onlardan dolayı gecikti diye düşünüyorum. Doktora geldim simdi, haber veririm
Suan doktordara geldim bende sira bekliyorum bakqlim klomen buyuttumu 4mm yumurtayi bende sonucu yazarim

Aynı galiba bu ilaçlar divina trisequens cylo prognova . Bana üçünden birini kullanmamı söylediler sonradan divinayı bulamayınca . İnşaallah bakalım sizede banada hayırlısı olsun inşaallah.
Inşallah cnm divina sadece mavi ve beyaz renk ya o yüzden bilemedim kırmızı renk nedir diye

hayırlısı olsun inşallah, kan testi yaptırdım negatif. tarlusal verdi ama cok yan etkisi var kullanmaya tereddüt ediyorum
Hepsinin yan etkisi var sonuçta hepsinde hormon var içinde. O yüzde içerken şifa olsun diye niyet edip için. Yararları vücudumuza şifa olsun zararları vücudumuzdan uzak dursun diye dua edip içiyorum ben ilaçları

Basladım artık kullanmaya, evet hayırlısı olsun diye dua ediyorum ben de hep. ne güzelmiş duanız :)

Malesef gelismemis
hayırlısı olsun inşallah. bence yumurta kalitesi icin mutlaka takviye kullan canım. ben gecen ay soguk algınlıgı gecirdim c vitamini almıstım eczaneden, icinde d vitamini de vardı. 3 gün kullandım ve uzun zamandır ilk defa yumurta akıntısı gördüm adetin 16,17. günü filandı. d vitaminin yumurta gelişimi icin faydalı oldugunu daha once okumustum. mutlaka kan degerlerine baktır b12 ve d vitamini düşükse takviye kullan doktor kontrolünde.

bu dim plus nasıl bir ilaç içeriği acaba. resmini atar mısınız internette çeşitli çıktı.
Almadan önce mutlaka doktora danışın bu ay adetim 7 gün gecikti dim plus yüzünden olduğunu düşünüyorum. Adetim cok düzenlidir ilk defa tarlusal kullanmaya başladım

Dim plus günde kaç adet önerdi , kullanınca değişimlerinizi yazar mısınız
Günde 1 kez kullandım adetim 7.gunu başlamıştım adetim 1 hafta gecikti, bilinçsiz sakın kullanmayın, bana doktor önermişti ama ara verdim. Adetim cok düzenidir ilk defa bu kadar gecikti tarlusal kullanmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…