TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Hanımlar estrofem kullanan ya da geçmişte kullanmış olan var mı aranızda? Doktor ilk defa verdi bana adetin 3. günü içmeye başladım adetim bitti bugün 12. günüm adet oldum normalde ben 15-17 gün temiz kalıp adet görüyorum geçen ay 25 gün etmişti ama şimdi 12 gün oldu acaba ilaçtan mı? İlacın hepsi mavi 2 mg östrojen var. Ne yapsam bilemedim

Canim acaba ilacı belirli bir güne kadar mı kullanman gerekiyordu. En doğru cevabı doktor verecektir

Doktor üç kutu verdi ara vermeden kullan dedi e2 27 çıktı düşük diye hiç kesme dedi ama çok erken adet oldum
İlacın yan etkisi olmustur muhtemelen. Senin dongun 21-25 gün arası filan sanirim, yumurtlamayi yakalayabiliyor musun? Ostrojen artmasi icin ben adetin ilk 10 gunu adacayi iciyorum bir de civanpercemli bir karışık bitki cayim var. Doktoruna sor istersen adacayini, bir de ketentohumu brokoli hurma kuru üzüm ostrojeni artırıyor bilgin olsun.

Adaçayını ilk defa duydum ben de içeyim hep o zaman ben testere dişli aslan pençesi içtim bi 2 ay falan onunla bayağı artmıştı tekrardan başlayacağım içmeye. Ben bekarım o yüzden yumurtlama günüyle pek alakam yok :)) derdim erken menapoz olmamak

Doktor üç kutu verdi ara vermeden kullan dedi e2 27 çıktı düşük diye hiç kesme dedi ama çok erken adet oldum
Daha önce ben tüp bebek transfer öncesi adetten 1 hafta önce kadar başlamıştım rahim kalınlaşsın diye veriliyo östrojen desteği ama size çok mu geldi acaba. Sizin adet düzeninizde çok kısa aralıklı anladığım kadarıyla

Evet kendimi bildim bileli böyle hep 15 günde bir adet görüyorum. Çok geleceğini sanmıyorum çok olsa e2 yükselmiş olur benim en yüksek 45 falan

Evet kendimi bildim bileli böyle hep 15 günde bir adet görüyorum. Çok geleceğini sanmıyorum çok olsa e2 yükselmiş olur benim en yüksek 45 falan
Mesela trisequens de benim adetimi 1 hafta erken getirdi estrofemde sizin afidetinizi 1 hafta önce getirse zaten kısa olan aralığınız 1 hafta daha öne kaydı herhalde öyle tahmin ettim ama siz daha iyi hesabını yaparsınız. Bu ilaçlar öne çekiyor herhalde

Sizin nasıl geçti canım doktor muayeneniz?

Pardon canım ben evlisin sanmistim:) genelde buradaki arkadaşlar gebelik için uğraşiyor öyle sandım. Dediğim şeyleri bir araştır sen, artar inşallah

Pardon canım ben evlisin sanmistim:) genelde buradaki arkadaşlar gebelik için uğraşiyor öyle sandım. Dediğim şeyleri bir araştır sen, artar inşallah
İnşallah Daha yaşım 26 doktor erken menapoz dedi kür ve ilaç tedavisi yapıyorum bir de proxywomen verdi bakalım artık şifa Allah’tan

Evet öyle ve içinde östrojen olmasına rağmen e2 de yükselme olmuyor ya da bizde mi işe yaramyor bilmiyorum

Sizin nasıl geçti canım doktor muayeneniz?
Iyi geçti cok şükür, fsh 9 cikti bu ay klomen yerine femara istedim, klomen kist yapmıştı, femara da yapabilir dedi doktorum. hayirlisi bakalim inşallah hersey yolunda gider. Bekleyiş zor, Allah isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…