TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Kızlar merhaba trisequensin beyaz olanı dün bitmişti bugün kırmızıya geçecektimmi fakat az önce bi lekelenme oldu erken mi gelicek acaba? Sizde oldu mu Distopik Distopik Daydream_ Daydream_
Ben ilk kutuda kirmizilar bile bitti ikinci kutu maviye gecmistimki adet oldum 3cu kutuda ise kirmizilardan sin iki kala adet oldum

Ben bu ilacı kullanırken doktorum tam etki görmek istiyorsan ara vermeden kullan demişti gerçekten de adet olunca da kesmiyordum ancak o şekilde işe yaradı sizde deneyin

Ben bu ilacı kullanırken doktorum tam etki görmek istiyorsan ara vermeden kullan demişti gerçekten de adet olunca da kesmiyordum ancak o şekilde işe yaradı sizde deneyin
Bana kist için verilmişti. Kırmızılara geçmeden lekelenme başladı devam etmeyeyim diyorum. Siz peki adet olunca hangi renkle decam ediyorsunuz?

Teşekkürler. Bu ilaç hakkında bilginiz var mı hangi renkler progesteron içeriyor?
Maviler östrojen beyazlar progesteron kirmizilar yine östrojen die biliyorum 3kutu kullandim ben simdi yumurtlama tedavim basladi klomenle pazartesi yani sabah yumurta takibine gidicem wger olgunlasmis ise catlatma igne verecek doktorum

Maviler östrojen beyazlar progesteron kirmizilar yine östrojen die biliyorum 3kutu kullandim ben simdi yumurtlama tedavim basladi klomenle pazartesi yani sabah yumurta takibine gidicem wger olgunlasmis ise catlatma igne verecek doktorum
Adetim sökülmeye başladı 24.günde erken gelmiş oldu. Bende randevu alayım bakalım durumlar nedir. İnşaallah güzel neticeler alırız.

Adetim 1 hafta gecikti canim cuma test yaptım negatif, ocakta klomen kullanmistim 2 tane kist yapmıştı muhtemelen onlardan dolayı gecikti diye düşünüyorum. Doktora geldim simdi, haber veririm
Ay bende öyleyim. Adet 7 gün geçti testler negatif adette olmadım. Ilaca devam ama göğüslerim de şiş inmedi ben anlamadım bu işten
Gerçi 3 gün önce test yaptım negatifti birdaha üstüne düşmedim. Bugün tam 7.. gün geçmiş regliden test yapmak aklıma gelmedi. Gerçi pozitif olsaydı başka belirtiler olurdu galiba

Ay bende öyleyim. Adet 7 gün geçti testler negatif adette olmadım. Ilaca devam ama göğüslerim de şiş inmedi ben anlamadım bu işten
Gerçi 3 gün önce test yaptım negatifti birdaha üstüne düşmedim. Bugün tam 7.. gün geçmiş regliden test yapmak aklıma gelmedi. Gerçi pozitif olsaydı başka belirtiler olurdu galiba
İdrar testlerine ben pek güvenmiyorum nedense, 2 ay once predictor early aldim adetime 1-2 gün vardi, cok silik çizgi çıkmıştı aynı gün adet oldum. Ben de gecikmeden sonra 4.gunde test yaptım bu ay negatif, bugun 7.gun benim de. Doktor kanda bakalim gebelik yoksa tarlusal kullanırsın dedi. Gebelik yoksa bile kistler kayboldugu icin mutluyum. Sen de doktora git istersen canim

X