TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Kızlar selam. Bu ay adetin 3.gunu doktora gittim fsh olcturduk 9 cikti. Gecen ay klomen catlatma iğnesi denemistik, iki küçük kistim varmis oyuzden bu ay tedaviye ara veriyoruz ama sen doğal yolla deneyebilirsin dedi.
Ben de bu ay ara verdiği için hsg çektireyim dedim, bugun 8.gun, çektirdim cok şükür cok ağrılı olmadi, tüpler de açıkmış.
Bu ay bana impryl dışında başka bir takviye önerdi ismi dim plus, özellikle över rezervi azalmış kadınlarda etkili dedi, kullanmaya başladım.
Gelişmeleri yine paylaşırım, inşallah sizde de hersey yolundadır
bu dim plus nasıl bir ilaç içeriği acaba. resmini atar mısınız internette çeşitli çıktı.

Yolunda șükür bu ay ilaç kullanmadan tam zamanında oldum ama tahlile gitmedim sizde varmı gelișme
Benim dahada yukselmis canim 11.3 den 13.33 olmis ama klomene basladi pazartesiden beri kullaniyom haftaya pazartesi kontrole gidicem yumurta takibine bi yumurta var sağda 4mm onu buyutelim bakalim tutacakmi dedi catlatma verecek buyurse pazartesi hayirlisi

Kızlar ben bugün (adetin 8.günü) dün bitmişti. Kontrole gittim. E2:15 e düşmüş.. adetin 3. Günü: e2:61 fsh:5 di… yumurta görüşmemişti bugünde görülmedi… yani değerlerim bu ay triseguensten suni bir şekilde güzel geldi. İlacı bırakınca eski halime döndüm maalesef…
Doğal adet olmanın yolunu bulmamız lazım. İlaçlarla istediğimiz gibi olmuyor
Selamlar tekrardan nasılsınız. Okuduğum bir kitap var doğal adet görmek için bilgiler var. Bi degerlendirin isterseniz. Gerçek tıp adlı kitapta. Aidin salih isimli bir kişinin kitabı. Gorumcem bu şekilde halen adet görüyor bana ilaç verdikleri için denemedim ama şuan 3 gün geçti ilaca rağmen olmadım olmazsa bend3 deneyeceğim.

Selamlar tekrardan nasılsınız. Okuduğum bir kitap var doğal adet görmek için bilgiler var. Bi degerlendirin isterseniz. Gerçek tıp adlı kitapta. Aidin salih isimli bir kişinin kitabı. Gorumcem bu şekilde halen adet görüyor bana ilaç verdikleri için denemedim ama şuan 3 gün geçti ilaca rağmen olmadım olmazsa bend3 deneyeceğim.
Nasıl peki detaylı anlatırsanız sevinirim

X