TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Ben bu ay 4. Kutuyu kullanmadım eșim ameliyat oldu kendimi düșünecek zamanı olmadı. 9 șubat son adet tarihim sıradakini bekliyorum 😊 göğüslerimde adet olacakmıșım gibi ağrı var 2 gündür ama adete daha var erkenmi olacağım yoksa bașka bir rahtsızlığımmı var doktoramı gitsem diye 2 gündür kendi kendimi yedim. Sen ne durumdasın
Benim yarin 3.kutinun kirmizilarina baslicam adet olunca fsh vericem bakalim

Ben bu ay 4. Kutuyu kullanmadım eșim ameliyat oldu kendimi düșünecek zamanı olmadı. 9 șubat son adet tarihim sıradakini bekliyorum 😊 göğüslerimde adet olacakmıșım gibi ağrı var 2 gündür ama adete daha var erkenmi olacağım yoksa bașka bir rahtsızlığımmı var doktoramı gitsem diye 2 gündür kendi kendimi yedim. Sen ne durumdasın
hem sana hem esine cok gecmiş olsun canım. goguslerini elle yokla, Allah korusun onemli bişey yoktur insallah. ihmale gelmez, gecmezse mutlaka doktora git canım

Kullanan kişinin problemi neymiş ?
32 yaşında evlenmiş 36 yaşında doğl hamile kalmış sonra bozulmuş adetler ( ama 27 yaşında da çocuğun olmaz genetik erken menopoz demişler) 38 yaşına doğru 2. Çocuk için tüp bebeğe gitmişler. Amh düşük fsh yüksek. Doktor 1 çocuğu var yeter şükret git evde otur demiş, olmaz diye… sonra son bi ihtimal itimat kürünü deniyor 2 ay sonra doğal hamile kalıyor. Bakalım benimde 15. Gün kürde

Fsh:40 larda amh:0,08 imiş ( incir kürleri vs.. baya şeyler denemiş, denemekten vazgeçecekken en sonda itimati deneyeyim demiş) nasip işte ondan sonra alıyor evladını kucağına. Şuan 42 yaşında çocuğu 2 yaşında. 3. Çocuk için yeniden kürlere başlamış

32 yaşında evlenmiş 36 yaşında doğl hamile kalmış sonra bozulmuş adetler ( ama 27 yaşında da çocuğun olmaz genetik erken menopoz demişler) 38 yaşına doğru 2. Çocuk için tüp bebeğe gitmişler. Amh düşük fsh yüksek. Doktor 1 çocuğu var yeter şükret git evde otur demiş, olmaz diye… sonra son bi ihtimal itimat kürünü deniyor 2 ay sonra doğal hamile kalıyor. Bakalım benimde 15. Gün kürde
Anladım ,Rabbim de ol deyince nasip etmiş ,teşekkürler bilgi için🌸

Fsh:40 larda amh:0,08 imiş ( incir kürleri vs.. baya şeyler denemiş, denemekten vazgeçecekken en sonda itimati deneyeyim demiş) nasip işte ondan sonra alıyor evladını kucağına. Şuan 42 yaşında çocuğu 2 yaşında. 3. Çocuk için yeniden kürlere başlamış
masallah ne güzel, bize de detaylı bilgi verebilirmisiniz, iceriginde neler var

Trısequens bende 6 ay kullandım bu ay hiçbir eczanede bulamadım doktorum ilacımı değiştirdi estroferm verdi umarım daha iyi gelir siz ilaç bulabiliyor musunuz

Trısequens bende 6 ay kullandım bu ay hiçbir eczanede bulamadım doktorum ilacımı değiştirdi estroferm verdi umarım daha iyi gelir siz ilaç bulabiliyor musunuz
Valla bende zor buldum 2 kutu sonra 3. Kutu icin istanbulu talan ettim enson sanayi sitesinde bo eczanede buldum5 kutu vardi bi.ku aldim kuyty kose eczanelerde bulunuyo

Malesef 3kutu sonunda fsh 13.3 cikti daha cok yukseltmis
Tsk ederim ben daha dun basladim ama yumurtaliklarimda agri var dunden beri acaba ilacmi yapiyo kilo almak asla istemiyorum o yuzden oruc tutucam 3 ay boyunca ilac kullanimi bitene kadar
Canım senin fsh 11 kusurdu galiba, boyle yazmıssın. fsh bircok seyden etkileniyor ama beslenme cok onemli. gerci ben de ilk cocuguma ramazanda oruc tutarken hamile kalmıştım ama seninki 3 ay cok uzun bir süre. kozmetik ve kimyasal kullanımı, stres, mevsimler herseyden etkileniyor. güzel bir multivitamin kullanırsan ve dengeli beslenirsen düşer diye dusunuyorum. rahim kalınlasması icin nar suyu öneriyorlar. bir de benim doktorum yumurtlamadan sonra 16.gün civarı progestan veriyor dollenme olusursa bebek tutunsun diye ve progestan da rahmi kalınlaştırıyor bilgin olsun.

Malesef 3kutu sonunda fsh 13.3 cikti daha cok yukseltmis
Ben 6 kutu trısequens kullandım kullanmadan önce fsh 15 di şimdi 22 olmuş e2 de düşmüş güya içinde östrojen var yani pek etki etmiyor bu ilaç cyclo progynova da böyle daha etkilisini mi kullanmak lazım bilmiyorum ben hem bulamadığım için hem de hormon değerlerini dengelemediği için Estroferme geçtim

Ben 6 kutu trısequens kullandım kullanmadan önce fsh 15 di şimdi 22 olmuş e2 de düşmüş güya içinde östrojen var yani pek etki etmiyor bu ilaç cyclo progynova da böyle daha etkilisini mi kullanmak lazım bilmiyorum ben hem bulamadığım için hem de hormon değerlerini dengelemediği için Estroferme geçtim
herkeste aynı sekilde etki etmiyor olabilir, ben 2 kutu kullandım ilk ay 13'den 11'e sonra da 8 e düştü

X