TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Canım senin fsh 11 kusurdu galiba, boyle yazmıssın. fsh bircok seyden etkileniyor ama beslenme cok onemli. gerci ben de ilk cocuguma ramazanda oruc tutarken hamile kalmıştım ama seninki 3 ay cok uzun bir süre. kozmetik ve kimyasal kullanımı, stres, mevsimler herseyden etkileniyor. güzel bir multivitamin kullanırsan ve dengeli beslenirsen düşer diye dusunuyorum. rahim kalınlasması icin nar suyu öneriyorlar. bir de benim doktorum yumurtlamadan sonra 16.gün civarı progestan veriyor dollenme olusursa bebek tutunsun diye ve progestan da rahmi kalınlaştırıyor bilgin olsun.
Orucu tutmadim aldirmadi kilo 11.3 idi sonra bi kutuda 9 .55 oldu son kutuyu kullandim.bitti adet oldum aslinda adet tarihime 2 gun kala oldum ve 2 gun kahverenkde geldi kanama bile degildi fsh verdim 13 .3 cikti yukselmis doktorumu arafim pazartesi gel dedi gidicem bakalim ne solicek

Ben 6 kutu trısequens kullandım kullanmadan önce fsh 15 di şimdi 22 olmuş e2 de düşmüş güya içinde östrojen var yani pek etki etmiyor bu ilaç cyclo progynova da böyle daha etkilisini mi kullanmak lazım bilmiyorum ben hem bulamadığım için hem de hormon değerlerini dengelemediği için Estroferme geçtim
Estrofemi ben kullandim bende ise yaramadi pazartesi doktora randevum var bakalim je solicek

Bana kist için yazıldı. İlacı bir süre bulamadım. Bulup başladığımda adetten sonra 10.gündü 12.güne kadar mavi olanlardan içtim 13.günde beyaza başladım. 10.günde başlamış olmamın bir sakıncası olmuş mudur emin olamadım.
Estrofemin hepsi mavi sizin dediğiniz teısequens mi

Trisequens kullananlar karın ağrısı yaşıyor musunuz? Yumurtlama dönemi bitti sanırsam 2-3 gün oluyor hala alt karın ağrım var.

Orucu tutmadim aldirmadi kilo 11.3 idi sonra bi kutuda 9 .55 oldu son kutuyu kullandim.bitti adet oldum aslinda adet tarihime 2 gun kala oldum ve 2 gun kahverenkde geldi kanama bile degildi fsh verdim 13 .3 cikti yukselmis doktorumu arafim pazartesi gel dedi gidicem bakalim ne solicek
Merhaba canım gittinmi ne dedi

Merhaba canım gittinmi ne dedi
Meraba gittim dun 13.33 fsh trisequens dahada yukseltti ama son günlerde stres yasadinmi dedi evet dedim o etkilemis olabilir fsh dedi klomene basladi gunde 3 adet 5gun kullan dedi cunku bi adet yumurta varmis sağ tarafta 4mm onu buyutelim catlatma igne vericem dedi pazartesi gidicem yumurta buyumus olursa catlatma verecek

Meraba gittim dun 13.33 fsh trisequens dahada yukseltti ama son günlerde stres yasadinmi dedi evet dedim o etkilemis olabilir fsh dedi klomene basladi gunde 3 adet 5gun kullan dedi cunku bi adet yumurta varmis sağ tarafta 4mm onu buyutelim catlatma igne vericem dedi pazartesi gidicem yumurta buyumus olursa catlatma verecek
Çok sevindim hayırlısı inşallah

X