TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Amiiin Her namazimda her dua ettiğimde bütün bebek isteyenlere dua ediyorum sağlıklı bir evlat nasip etsin Allah herkese insallahhh biz de 3 buçuk yıllık evliyiz hiç olmamıştı Rabbim ol dedi ve oldu inşallah böyle de devam eder rabbim bütün isteyenlerin kucağını doldursun insallahhhh
Amin canım isteyen herkese nasip olsun inșallah 🙏 yorgunum ama olacak umudumu kaybetmedim

Trisequens 2 ay kullandım düzenli oldum ilaç süresinde ilaç bitip adet oldugumda letu kullandım sonra ovitrelle şuan da gebeyim Allah'in izniyle bana da sanırım rahim duvarı çok ince demişti o yüzden verdi
Allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin inşallah :)
cok beklemişsin ama senin yasın kucukmus bize göre, ikinci düşünüyorsan cok beklemeden yapın canım, ileriki yaşlarda daha zor olabiliyor.

Allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin inşallah :)
cok beklemişsin ama senin yasın kucukmus bize göre, ikinci düşünüyorsan cok beklemeden yapın canım, ileriki yaşlarda daha zor olabiliyor.
Amin cümlemize inşallah 😊 aslında çok beklemek değil eşim ameliyat falan oldu ben doktor doktor gezdim pek doktor bulamadım doğru düzgün sonunda bu doktorda karar verdik ve bu ilaçları verdi kullandirtti çok şükür ilk denemede oldu , yani normalde istiyoruz da önce bı sağ salim bebemiz olursa devamını da istiyoruz Allah'ın izniyle😁

Bu ay Sadece triseguens kullanmadım.
Nihalin bahçesinden hayıt macunu(3 hafta)
Vitaminler(omega3,quenzim) 1 ay
1 hafta testeredişlş aslan pencesi çayı..
bu ay biraz böyle karışık yaptım 😅😅 birleşince belki bu kadar fazla düşmüştür😅😅😅
Aldığınız yerden hayıt macununu aldım ama macunu ağzımq aldığım anda tüylerim diken diken oluyor aşırı midem bulanıyor :KK43: nasıp tükettiniz Allah aşkına yiyemiyorum bir türlü :KK43:

Aldığınız yerden hayıt macununu aldım ama macunu ağzımq aldığım anda tüylerim diken diken oluyor aşırı midem bulanıyor :KK43: nasıp tükettiniz Allah aşkına yiyemiyorum bir türlü :KK43:
cay ya da toz olarak tüketebilirsiniz belki. ben cayını iciyorum ama cok demlenince tadı inanılmaz kotu oluyor hak veriyorum size.

Kızlar selam. Bu ay adetin 3.gunu doktora gittim fsh olcturduk 9 cikti. Gecen ay klomen catlatma iğnesi denemistik, iki küçük kistim varmis oyuzden bu ay tedaviye ara veriyoruz ama sen doğal yolla deneyebilirsin dedi.
Ben de bu ay ara verdiği için hsg çektireyim dedim, bugun 8.gun, çektirdim cok şükür cok ağrılı olmadi, tüpler de açıkmış.
Bu ay bana impryl dışında başka bir takviye önerdi ismi dim plus, özellikle över rezervi azalmış kadınlarda etkili dedi, kullanmaya başladım.
Gelişmeleri yine paylaşırım, inşallah sizde de hersey yolundadır

Kızlar selam. Bu ay adetin 3.gunu doktora gittim fsh olcturduk 9 cikti. Gecen ay klomen catlatma iğnesi denemistik, iki küçük kistim varmis oyuzden bu ay tedaviye ara veriyoruz ama sen doğal yolla deneyebilirsin dedi.
Ben de bu ay ara verdiği için hsg çektireyim dedim, bugun 8.gun, çektirdim cok şükür cok ağrılı olmadi, tüpler de açıkmış.
Bu ay bana impryl dışında başka bir takviye önerdi ismi dim plus, özellikle över rezervi azalmış kadınlarda etkili dedi, kullanmaya başladım.
Gelişmeleri yine paylaşırım, inşallah sizde de hersey yolundadır
Dim plus günde kaç adet önerdi , kullanınca değişimlerinizi yazar mısınız

Dim plus günde kaç adet önerdi , kullanınca değişimlerinizi yazar mısınız
dim plus icin bişey demedi acıkcası, int.te arastırdım bulamadım günde 1 mi 2 mi alınması gerekiyor bilmiyorum. baska vitaminler de kullandıgım icin günde 1 kez kullanmaya karar verdim. tabiki paylasırım, her ay mutlaka yazıyorum buraya bendeki gelişmeleri

Merhaba bende 2 gün önce basladim triquens kullanmaya.1cocugum var adet düzensizliği sikayetiyle doktora gittim ve erken menopoz tanisi koyuldu.29 yaşımdayım ve bu durum beni cok üzüyor
hiç moralini bozma canım belli olmaz belki gecici bir durumdur, baska bir doktora daha gorun istersen

Canım kusura bakma aktif bakamadım. Ben tüp bebek yaptım öncesinde tahlil verdim doktor eşimle bana sizin çocuğunuz olmaz acil tüp bebek dedi. O psikolojiyle ağar topar tüp bebek yaptık yumurtam boş çıktı opu işleminde. Ama doktorun bu şekildeki yaklaşımı çok kötüydü. Korkma canım evet bu ilacın birçok yan etkisi var ama jinekoloğum bana göğüslerinde sertlik ve yanma olur korkma dedi. Doktor da kistlerin korkulacak gibi değil dedi. Ama bu ilacı kullandıktan sonra bende kilo aldım ya sürekli karnım acıkıyor. Birde normalde 3 aydır son 2 beyazlarda adet oluyordum. 3. Kırmızıyı içtim bugün hafif hafif karın ağrım var ama adet olmadım henüz. Sende durumlar nasıl arkadaşım ?

X