TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Amin canım inşallah. Sizin yaş kaç? Doktorum bana yaşın küçük olduğu için şansın var dedi önemli olan kaliteli yumurta olması dedi.

3 yıl önce 0.025 ti tekrar ölçtürmedim. Dr bana önemli olan sayı değil kalite demiști.o sebeple tekrar ölçtürmedim Ultrasonda yumurta görülüyor ve kendi kendime adet olabiliyorum
Ya umut oldunuz bana inanın , değerlerimiz neredeyse aynı benim doktorum o kadar acımasızdı ki erken menepoz dedi ama ben de adet oluyorum

Ya umut oldunuz bana inanın , değerlerimiz neredeyse aynı benim doktorum o kadar acımasızdı ki erken menepoz dedi ama ben de adet oluyorum
Adet olduğu ve ultrasonda yumurta görüldüğü sürece umut var ama boș durmamak yumurtaları kaliteli hale getirmeye uğrașmak gerek ve tabiki takdir Allahın. bu konuda mucize yașayan insanlar gördüm

Adet olduğu ve ultrasonda yumurta görüldüğü sürece umut var ama boș durmamak yumurtaları kaliteli hale getirmeye uğrașmak gerek ve tabiki takdir Allahın. bu konuda mucize yașayan insanlar gördüm
Aynen haklısınız ben de öyle yapıyorum sağlıklı beslenme ,spor , takviyeler gerisi dua ,takdiri ilahi ..

Bazı doktorlar çok acımasızca söylüyor ,insanı ümitsizliğe sevk ediyor ,Allah a havale ediyorum bende , oysa ki Rabbim ol derse olur ,Rabbime ne güçlük var…

Bazı doktorlar çok acımasızca söylüyor ,insanı ümitsizliğe sevk ediyor ,Allah a havale ediyorum bende , oysa ki Rabbim ol derse olur ,Rabbime ne güçlük var…
Aynen öyle ,o kadar gaddar oluyorlar ki ağlayarak çıkıyorsun o hastaneden ve eşinde yanında üzülüyor bir değil iki can yakıyor . Ben de Allah'a havale ediyorum

Ne durumdasin ilaclarin bitti sanirim
Ben bu ay 4. Kutuyu kullanmadım eșim ameliyat oldu kendimi düșünecek zamanı olmadı. 9 șubat son adet tarihim sıradakini bekliyorum göğüslerimde adet olacakmıșım gibi ağrı var 2 gündür ama adete daha var erkenmi olacağım yoksa bașka bir rahtsızlığımmı var doktoramı gitsem diye 2 gündür kendi kendimi yedim. Sen ne durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…