Göz Makyajı travestiye benzedim :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar iş yerinin kuaförüne gitmek zorunda kaldım dedim ki sadece çıkanları al ama resmen kaşımın ortasına 2 sıra girmiş kaşımı oymuş travestiye döndüm napcam ben çok üzülüyorum ya tekrar çıkamazsa :KK61:ciguli gibi oldum :KK43:((((

lütfen fikir verin
cikana kadar 1-2 hafta kas boyasi kullan cikar neden cikmasin😄

Duyar kasmak veya saldirmak amacli yazmiyorum kanka yanlis anlama ama aramizda bu forumu okuyan trans kadinlar genc kizlar olabilir uzulebilirler benim tanidigim iki trans kiz var ikisi de bebek gibi kizlar bence bu tur benzetmelerden kacinmaliyiz saka da olsa.

Onun disinda bence kas bu ya cikar tabi ki yine koku sende diye dusunuyorum.

Duyar kasmak veya saldirmak amacli yazmiyorum kanka yanlis anlama ama aramizda bu forumu okuyan trans kadinlar genc kizlar olabilir uzulebilirler benim tanidigim iki trans kiz var ikisi de bebek gibi kizlar bence bu tur benzetmelerden kacinmaliyiz saka da olsa.

Onun disinda bence kas bu ya cikar tabi ki yine koku sende diye dusunuyorum.
haklı olabilirsin ama ben bunu yazarken trans kadınları değil kadın kılığında dolaşan erkekleri kastettim sonuçta sadece kadın kılığında dolaşmayı sevenler var birbirinin eşiti değil travesti ve transeksüellik yanlış biliyorsam düzeltin

Kıl görünümü veren kaş kalemleri var fırça uçlu. Onlardan alıp istediğiniz gibi çizebilirsiniz. Hiç kaşı olmayanlar napsın. Kökü sizde elbet çıkar sabırlı olun.

Travestimi onu trans olarak degissekmi :)) kaslari kusturmeyin daxlarla cogaltmaya calisiyorum bir zamanlar bende belgrat ormani kaşlarina sahiptim simdiyse duz ova oldu

arkadaşlar iş yerinin kuaförüne gitmek zorunda kaldım dedim ki sadece çıkanları al ama resmen kaşımın ortasına 2 sıra girmiş kaşımı oymuş travestiye döndüm napcam ben çok üzülüyorum ya tekrar çıkamazsa :KK61:ciguli gibi oldum :KK43:((((

lütfen fikir verin

Cigulinin nesi varmış ki? Belki aramizda ciguliye benzeyenler vardir. Neyse sinirlenmiycem.. merak etmeyin tekrar çıkar kaşlarınız. Insan içine çıkmak zorunda olmak kötü, Allah o kuaforu bildiği gibi yapsin.

Bu da trans bir birey.
Trans deyince aklımıza ille de neden çirkinlik geliyor ki :)

Eklentiler

• 970_12.jpg
    970_12.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 223

lütfen fikir verin

siz şimdi bu yazdığınızın espri mi olduğunu düşünüyorsunuz, ne çirkin bir üslup. Saygı duymayı, saygılı olmayı ne zaman öğreneceğiz acaba?

X