Travazol krem vajina icine mi dışına mi sürülür

Tamm sadece travazol ile mantar gecermi hap da kullandinmi
Benim vajina içinden örnek alındı ve mantar çıkmadı, uzun süreli antibiyotik kullanımı sonrası enfeksiyon oluşmuştu. İçine kremi sürüyordum, fitilim ve antibiyotiğim de vardı. 3 ilaç kullandım yani..

Bende enfeksiyon var ama vajinit var dedi sadece bekar olduğum icin alttan muayene edemiyorlar. Sanirim bende uzun süre antibiyotik kullandim ondan olustu. Simdi bana doktor flucan isimli bi tek kullanimlik hap ve flagly diye hap verdi .flagly hapina baslamadim daha. Fitil kullanamadigim icin hap verdi.

Bide senin antibiyotik ismini hatirliyormusun ayni antibiyotikmi acaba bana verdigi

Kaşıntı olan yere sürülür ama en içine değil yakmaz sürer sürmez de rahatlatır kalıntıyı alır, geçmiş olsun

Canım merhaba çok olmuş bu yorumu yapalı ama ben yine şansımı denemek istedim belki görürsün. Soğan kürü kullandın işe yaradı mı bebek için acaba ben de düşünüyorum da ?

Canım merhaba çok olmuş bu yorumu yapalı ama ben yine şansımı denemek istedim belki görürsün. Soğan kürü kullandın işe yaradı mı bebek için acaba ben de düşünüyorum da ?
Canim ben sogan kuru kullandim ise yaramadi aksine adetimi azalti ben pek faydasini gormedim

Gebe iken kullanılır mı tranvazol gebeyim 3 aylık çok kötü kaşıntı vardi 3 gün şimdi 4 gün hem ağrı hem kaşıntı acba tranvazol kullansam sıkıntı olur mu ya normalde kullanan gördüm de gebe iken görmedim doktor da yok bugün sorayım ama bu ağrı kaşıntı mahvetti beni

Merhabalar travazol kremi bende kullandım akıntı yok bende ama ağır koku var doktora gittim travazol verdi 3 haftadir kulkaniyorum gecmedi soğan küründen bahsetissiniz acaba nasil hazırladınız yazabilir misiniz bide onu deniyeyim denemediğim bisey kalmadi ama gecmiyor

Merhabalar 4 aylik kizim var 10 gun yogun bakimda yatti sag kulaktan gecti sol kulaktan gecemedi doktor azda olsa dalga aldi ama sag kulak kadar etkili bir tarama yapamadi uyumadigi icin yada testin ortasinda uyandigi icin bide her defasinda kulak kiri cikti temizlemek zorunda kaldi doktor bi ay sonra tekrar gidicem test icin benimle ayni durumu yasayqb varmi cok stresli bir durum kbb ye gtmmemi onerdi kulagini temizler herhangi birsey varsa diye kulak kiri etkilermi sizce testi

Vay arkadaş başka birine yorum yaparken meğersem bende 3 yıl önce bu konuda yazmısım bişeyler nasil geçiyor günler ah be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…