Travazol krem vajina icine mi dışına mi sürülür

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.549
729
33
Kizlar doktora gittim bugün vajinit olmussun dedi sürekli yanma sikayetim vardi. Bana travizol krem ve Flagly hap bi tane daha hap verdi mantar icin tek kullanimlik. Evli degilim ve bu travazol krem vajina icine mi dışına mi sürülür lütfen bana anlatırmısınız ilk defa kullanicam

Icinden kastin neresi canim? Yani vajen deliginin içine surulmuyo. Disina sureceksin

Ben cok kullandim yakmiyo hic ferahlatiyo tam tersi. Ah o vajinitten mantardan cok cektim . Sogan kuru yaptim hem gebelik hem vajinit icin ve gecti cok sukur
Yaa sogan kürü geciriyormu ben de kullanayim ozaman geçiriyorsa eger vajinamdan sürekli beuaz peynirimsi akıntı oluyor o mantar sanrım bide yanma yapıyor cok. Bana doktor flagly hap travazol krem buscopan bide flucan diye bir hap verdi

Gecen ay kullandim ve suan hicbiseyim kalmadi oncesinde vajinal fitil kullankistim ama tekrarladi tabi bekarsan sana veremz onu. Bence deneyebilirsin ama bi arastir oncesinde

Gecen ay kullandim ve suan hicbiseyim kalmadi oncesinde vajinal fitil kullankistim ama tekrarladi tabi bekarsan sana veremz onu. Bence deneyebilirsin ama bi arastir oncesinde
Ben sogan suyunu kist icin kullandim ama ozaman vajinit değildim adetim gelmiyor 4 gunr bitiyor sanırım mantardan dolayi soğan kürü yapsammi acaba

Öncelikle uzun süreli kullanmayın çünkü kortizon içeriyor. Yanma neresinden kaynakliysa oraya surersiniz.

Hatirlamiyorum canim pek nasil kullanildigini duzenli kullanmadim gunde 2 suruyodum
Sogan kürünü ne kadar kullandin canim bende kullanayim diyorum. Bi kac kisi daha sogan kuru kullanmis iyi gelmiş bende denemek.istiyorum gunde bir bardak ac karnina mi iciyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…