Transferin 5. Günü negatif olup pozitife dönenler ?

Amin inşallah yani elimden geleni yaptım pgt de yaptırdım böyle olunca biraz daha olasılık artiyor diye olacağına çok inandım bugün ağlamaktan mahvoldum
Seni çok iyi anlıyorum psikolojik olarak çok yıpratıcı süreç hepimiz geçtik bu yollardan. Ama bazen en hayırlısı olduğunu düşündüğün şey hayırlı olmayabiliyor. Hamile kalmak da bazen yetmiyor. İlk transferim de pozitifti dualarım kabul oldu diye çok sevinmiştim ama Allah ilk bebeğimi bana nasip etmedi 8. haftada kaybettim. Yıkıldım tarifi yok zaten yaşamayanın anlaması mümkün değil. Ama o transferim negatif olsaydı bu kadar yıkıcı olmazdı buna eminim. O yüzden her şeyden önce olacaksa sağlıklısı hayırlısı olsun diyelim

Tabiki çeşitli hikayeler var herkes kendi derdini büyük görüyor kesinlikle haklısınız bir bağ kurup kaybetmek daha zor

İnşallah canım benim senin bulantılar ne zaman başladı kalp atışından sonra mı?
Canım valla benim öyle istikrarlı bir bulantım yok 1 hafta önce felan 1 2 gün oldu bilanti sonra kesildi 2 gün sonra bir daha oldu şuan 2 gündür yine yok. Çözemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…