Transferin 5. Günü negatif olup pozitife dönenler ?

Bugün transferin ilk gününü saymazsak 5. Günüm 3 test yaptım üçü de negatif.. bunu yaşayıp sonradan pozitifi görenler lütfen yazın
Merhaba , ben 6. Gün evde gebelık testi yaparak pozitif olduğunu öğrenmiştim 5. Gun embrıyosuydu fakat başka bır tanıdığımın test gününe kadar negatifti kanda pozitif çıkmıştı demem o ki bazı insanların idrara gecmeyıp kanda sadece tespit edilebiliyor onu da göz önünde bulundurarak kendinizi üzmeyin bence ya da birkaç gün daha bekleyip kan verip baktırın en net sonuç

Merhaba , ben 6. Gün evde gebelık testi yaparak pozitif olduğunu öğrenmiştim 5. Gun embrıyosuydu fakat başka bır tanıdığımın test gününe kadar negatifti kanda pozitif çıkmıştı demem o ki bazı insanların idrara gecmeyıp kanda sadece tespit edilebiliyor onu da göz önünde bulundurarak kendinizi üzmeyin bence ya da birkaç gün daha bekleyip kan verip baktırın en net sonuç
Merhaba kan testim de 0 çıktı 😢

Bende bugün çok stresli ve gerginim, regli öncesi olduğum gibi hissediyorum. Benim de 4. gün embriyosu ve ilk transferim, yaşım 40, yumurtalarım az.

Rabbim neylerse güzel eyler, verdiğinde bir hayır vermediğinde bin hayır vardır, içimizi ferah tutalım. Dua edelim...
Merhaba siz test yaptınız mı yükselişe geçti mi acaba

En iyisini yaptınız beklemekle… bir dahaki sefere ben de öyle yapacam
ben zaten evde transferden sonra 5.gün test yaptım çıkmadı o yüzden bi daha hiç denemedim olmadığına inanıyorum nasip inşallah 2.transferde pozitifi görürüm daha ilkinde çok yoruldum

Gününe göre çok düşük kimyasal var gibi yine de ufak bir umut doğdu bana sen de iş güç çok yapma bak ben pişman oldum
Transferinizin kacıncı günü test vermiş oldunuz? Benim hocam 3. Gün çift embriyo için 14. Gün istemişti kan tahlilini

Ayın 27 sinde saat 3 de transfer oldum. 4. Gün embriyosu
Sanırım 8. gün olması lazım o zaman. Umudunuzu yitirmeyin daha erken çünkü inşallah vardır . 4. Gün embriyosu hakkında bilgi sahibi değilim acıkcası ama en az 10 11gün gecmeli istersenız gebelik testi koyulasmasını takip edin iki gün tekrar kan verene kadar. Umarım güzel sonuclanır 🙏

X