Transferin 5. Günü negatif olup pozitife dönenler ?

mcgonagal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
97
28
29
Bugün transferin ilk gününü saymazsak 5. Günüm 3 test yaptım üçü de negatif.. bunu yaşayıp sonradan pozitifi görenler lütfen yazın

Benim de trasferimin bugün 6. günü yarın sabah test yapacağım. Siz sanki biraz erken yapmışsınız galiba ?

Evet çok sabırsız davrandım çok kızıyorum şimdi kendime sinirim bozuldu kalktım etrafı topladım o da yetmezmiş gibi kalktım bir sigara içtim bu yaptıklarım yüzünden tutacağı varsa da ….

Evet çok sabırsız davrandım çok kızıyorum şimdi kendime sinirim bozuldu kalktım etrafı topladım o da yetmezmiş gibi kalktım bir sigara içtim bu yaptıklarım yüzünden tutacağı varsa da ….
Bende bugün çok stresli ve gerginim, regli öncesi olduğum gibi hissediyorum. Benim de 4. gün embriyosu ve ilk transferim, yaşım 40, yumurtalarım az.

Rabbim neylerse güzel eyler, verdiğinde bir hayır vermediğinde bin hayır vardır, içimizi ferah tutalım. Dua edelim...

Bugün transferin ilk gününü saymazsak 5. Günüm 3 test yaptım üçü de negatif.. bunu yaşayıp sonradan pozitifi görenler lütfen yazın
Canım merhaba, Ben 5. gün erken gebelik testinde öğrendim ama öyle hemen pat diye ikinci çizgi çıkmadı. İlk başta baktım tek çizgi acaba negatif mi diye üzüldüm baya, sonra aradan 15 20 dk geçti testi çöpe atacaktım bir baktım ikinci çizgi çıkmış kafam karıştı, sonra bir test daha yaptım hemen onda da ikinci çizgi 15 20 dk sonra çıktı. Ertesi gün yani 6. gün kan verdim beta hcg 16 çıktı. Demek ki 5. gün 10 falandı max beta. Bundan önceki gebeliğimde de 7. gün çıkmıştı erken gebelik testinde. Yani ikisini kıyaslarsak tamamen tutunma günü ile alakalı seninki belki geç tutundu canım hemen üzülme testi bugün akşama doğru tekrarla yine negatif alırsan yarın bir kez daha yap. 10. gün bile negatif olup 12. gün kanda 5 10 gibi değerlerle öğrenen var.

Ayrıca şu dediklerinin 10 katını yapmışımdır ben 2 transferimden sonra da hiçbir şeye dikkat etmedim. Eve geldim işlerimi yaptım vs hiç yatmadım hiçbir hareketime dikkat de etmedim çünkü inanmıyorum istirahatin bir işe yaradığına. sigara da içtim. ( evet zararlı biliyorum stresimi yönetemedim) .Sana tek bir şey söyliyim eğer o bebek sağlıklı ise sen halter de kaldırsan amuda da kalksan düşüremezsin tutunur ve doğar. Aksi mantık dışı zaten eğer öyle fiziksel aktivite ile çocuk düşecekse insanlar istenmeyen gebeliklerinde kürtaj olmak zorunda kalmazdı.

Hadi inşallah yarın güzel haberler vErelim birbirimize

Valla rahatlattın beni canım ya sağ olasın.. çalışıyorum öğretmenim merdiven in çık yapıp ayakta ders anlatıyorum çoğu zaman sadece 3 gün dinlendim.. benim doktorum da 3 gün sonra normal hayatına dön dedi haklısın tutacağı varsa her türlü tutuyor zaten

Ben de geçtiğimiz cuma transfer oldum biraz önce erken gebelik testi yazdim hayalet çizgi bile yok ağlamaktan helak oldum ama kan testini görmeden hep bi umut var

Ben de geçtiğimiz cuma transfer oldum biraz önce erken gebelik testi yazdim hayalet çizgi bile yok ağlamaktan helak oldum ama kan testini görmeden hep bi umut var
Aynı gün olmuşuz ben de 27 sinde oldum.testi açtım böldüm belki vardır ben görmüyorumdır diye ama yok en ufak en silik bir şey bile yok ama tamamen umudumuzu kaybetmeyelim yarın yine yapacam ben

Aynı gün olmuşuz ben de 27 sinde oldum.testi açtım böldüm belki vardır ben görmüyorumdır diye ama yok en ufak en silik bir şey bile yok ama tamamen umudumuzu kaybetmeyelim yarın yine yapacam ben
Bende baktım buradaki yorumları okuyunca silik çizgi bile yoktu sizinde ilk denemeniz mj

Ben hiç dinlenmedim tutunacaksa tutunuyor naparsan yap engel olamazsın. Tam tersi yatmak daha zararlı rahime kan gitmesi için hareket etmek lazım ben sabah aksam 1 er saat yürüyüş bile yaptım. En yasak olan şey süpürge yapmak süpürge bile yaptım. Testi erken gebelik testi yapıyorsun değil mi ? Kaset testte çıkması mümkün değil çünkü şuan bir de en net 7. günde çıkar erken gebelik testinde.

Haklısın işle güçle alakası yok sağlıklıysa her türlü tutuyor… evet canım erken gebelik yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…