Transfer Sonrası Duş Almak

İyi akşamlar arkadaşlar aranızda varmı transfer sonrası duş alan arkadaşlarımız? Valla ben korkumdan almadım 1 haftadır. Ama acayip rahatsız oluyorum...
Bende gusulu sormustum canim ama geneli yapmamis . Bende simdi transferden sonra sonuc alana kadar gerek duymuyorum. Sacimi yikarim deodorant filan artik idare edicez .

Bende gusulu sormustum canim ama geneli yapmamis . Bende simdi transferden sonra sonuc alana kadar gerek duymuyorum. Sacimi yikarim deodorant filan artik idare edicez .

Ya acayip rahatsız ediyo canım ya. Bende sıcak olmicak şekilde su öyle yapılabilir yazmış çoğu kişi. Doktorumda zaten yapabilirsin demişti

Ama canım 2. Gün embriyosu benim ki oda var :KK43: 19 unda test tarihi canım
Rabbim vericekse ister 2.gun embriyosu olsun ister 3.gun farketmez vermiceksede 5.gun en iyi kalitede olsa olmicaksa olmaz canim. Bu her zaman nasip isidir insallah hayirli haberlerini aliriz . Olmazlari oldurur Rabbim

Rabbim vericekse ister 2.gun embriyosu olsun ister 3.gun farketmez vermiceksede 5.gun en iyi kalitede olsa olmicaksa olmaz canim. Bu her zaman nasip isidir insallah hayirli haberlerini aliriz . Olmazlari oldurur Rabbim

İnşaAllah canım ❤️ O yönde temennilerimiz zaten ☺️ Rabbime bıraktık ❤️

X