Transfer Sonrası Duş Almak

Bende gusulu sormustum canim ama geneli yapmamis . Bende simdi transferden sonra sonuc alana kadar gerek duymuyorum. Sacimi yikarim deodorant filan artik idare edicez .
Hanımlar doktorlar ılık duş alabilirsiniz diyor ama mesela benim doktorum bu aşamada kimyasaldan tamamen uzak duracaksın dedi ben deterjan parfüm herşeyi bıraktım yumuşatıcı bile kullanmıyorum şuan

o yüzden arkadaşım deodorant kullanma ılık duş al bence

Tutunacaksa zaten tutunacak ama en azından 3-4 gün beklenmeli diye düşünüyorum ben öncekilerde 4. gün almıştım yazın son tedavimde yaz olmasına rağmen annem yaptırtmadı 9 gün duş almadım silindim hep. Pozitifi gördüm ama kimyasal oldu ancak alakası olduğunu düşünmüyorum sıcak suyla alınmayacak ve ayakta alınacak o kadar

Hanımlar doktorlar ılık duş alabilirsiniz diyor ama mesela benim doktorum bu aşamada kimyasaldan tamamen uzak duracaksın dedi ben deterjan parfüm herşeyi bıraktım yumuşatıcı bile kullanmıyorum şuan

o yüzden arkadaşım deodorant kullanma ılık duş al bence
Tamam tatlim sagol uyardigin icin kis zaten ya cok terlicegimi sanmiyorum

Tutunacaksa zaten tutunacak ama en azından 3-4 gün beklenmeli diye düşünüyorum ben öncekilerde 4. gün almıştım yazın son tedavimde yaz olmasına rağmen annem yaptırtmadı 9 gün duş almadım silindim hep. Pozitifi gördüm ama kimyasal oldu ancak alakası olduğunu düşünmüyorum sıcak suyla alınmayacak ve ayakta alınacak o kadar
Evet canim aslinda alakasi yok olacaksa hee turlu olur ama 14.000den fazla verip de gereksiz birsey yapmak istemiyorum.yani en azindan benden kaynaklanan birsey olmasin. Ben elimden geleni yapayimda tevekkulum Allah a gerisi Rabbime kalmis. En azindan icimiz rahat olur

X