Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Pozitif sonuç alan arkadaşlar,size zahmet vericem ama hangi ilde hangi merkezde yaptırdınız?kaçıncı denemeniz?cevaplrsanız sevinirim,üçüncü denememiz için yeni bir merkez arıyoruz,yardımınız için teşekkür ederim

İstanb
İstanbul mega Medipol ilk deneme çok şükür Günseli Özdemir doktorum canım raporlu da yapıyorlar

Antalya ivf tüp bebek merkezini öneririm. dr kemal bey çok iyi bir doktor. bu kurumda 3 denemem oldu 3 de pozitifle sonuçlandı. konaklama ücretsiz. merkezin misafir hanesi var.

Hayırlı olsun canım seninde yeni belli oldu dimi bana uzun tarih verdi sanırım.hrm kalp atışı hem kese için Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin
evet benim bugün belli oldu. 20 şubat sadece kese muayenesi benim

Cnm sonuç nasıl?
Kalp atışlarını duyamadık hala çok üzgünüm doktor ikiz oldkları için erken olabilir dedi hcg tahlili istedi 12 bin çıktı geçen cuma 6 bin çıkmıştı çok az yükselmiş yani ama doktor yükseliyorsa bir problem olmicanı söyledi ama ben çok endişeliyim muhtemelen beni üzmemek için böyle söylüyor napıcam ben ya benim gibi olab varmı 8. haftadayım ama hala kalp atışlrnı duyamdm boş gebelik olmasından korkuyorumm ((

Sıkma canını kesinlikle doğru demiş doktor keza 10 hafta duyanlar bile var

Slm kizlar benim betahcg degerim transferin 14. günü 64 cikti 16. gün 114 olmustu dr tekrar bi test yapma geregi duymadi haftaya persembe keseyi görmek icin cagirdi fikrinizi almak istedim sizce normalmi degerlerim dr normal oldugunu söyledi

Bence de gayet normal canım hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…