Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Çok sağol canım Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah benimde yarın transfer olacak 3.gün 2 tane inşallah sizler gibi bende güzel haberler alırım
Sende saol canım hakkında hayırlısı olsun Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin

Çok güzel canm değerlerin inşallah keseyide görürsün hayırlısı olsun

İnşallah keseyi görürsün canım. Bizde perşembr kese görmeye gitcez. Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin ve onları bize hayırlı kılsın inşallah
Hadi inş hayırlı haberlerle döneriz perşembe günü rabbim yardımcın olsun inş seninde

Canım kaçıncı gün embriyosu olduğunu bilmiyom yurtdışında olduğum için çok bilgi vermiyolar burda dondurulmuş 1 embriyo transfer edildi bugünde transferin 19. günü

Hanımlar merhaba. Ayın 7sinde iki tane 5. Gün embriyosu transfer edildi. Transferden iki gün sonra coook gogus agrim oldu dokunamıyordum ama şimdi nerdeyse yok gibi... boyle bir durum normal olabilir mi? Bir de idrar testini en erken ne zaman yaptiniz???? Kendimi cok heyecanli hissediyorum bu sefer...

Herkeste belirtiler farkli oluyor canım. Sen içini ferah tut ve inan. Rabbimdende herzaman hayırlısını dile. Odaklanıyorsun isteristemez ama normal hayatina devam et. Dr ne dediyse ozaman tahlil yaptır. Sabret bence. Ben öyle yaptım. Sıra kese görmede insallah. Hakkımızda hayırlısı.

Cok teşekkür ederim... sabir ne buyuk sey iste ama insanoglu... :)

Canim benimkiler 3.gun embriyosu 2 tane transfer ettiler 8.gun test yaptim belli belirsiz bir cizgi var gibi yarin 10.gunum tekrar test yapcam bakalim gorebilecekmiyim.bu durumda sen 6.gun yani ayin 13 unde sabah ilk idrarla deniyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…