Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

11. gün değer 1.76 çıktı acildeki doktor yok tutmamış dedi ama doktorumuz 2 gün sonra ilaçlara devam ederek tekrar kan testi istedi var mı acaba hala bir ihtimal 3. gün 2 embriyo transfer edildi

11. gün değer 1.76 çıktı acildeki doktor yok tutmamış dedi ama doktorumuz 2 gün sonra ilaçlara devam ederek tekrar kan testi istedi var mı acaba hala bir ihtimal 3. gün 2 embriyo transfer edildi
İnşallah güzel sonuçlar alırsın. Doktorunu dinle ve kendini pozitif tut. Allah isteyen herkese versin inşallah.

Bugün çok az lekelenmem oldu Protestan iğne yaptırdım şimdi dinleniyorum transferden sonra 13 gün kan testi yaptık 1900 lerde bir değer çıktı keseyi görmek içinde 20 Şubat'ta çağırdılar

Merhaba kızlar. Ben transferin 7. Günü idrar tahlili yaptım silik çıktı ve arkasından kan tahlili yaptım 25.23 çıktı sonuç sizce nasil

Merhaba kızlar. Ben transferin 7. Günü idrar tahlili yaptım silik çıktı ve arkasından kan tahlili yaptım 25.23 çıktı sonuç sizce nasil
Canim bence gayet guzel.benim 3.gun embriyosu 2 tane transfer ettiler bugun 5.gun idrarda baktim negatif ama sanirim cok eeken

Canim bence gayet guzel.benim 3.gun embriyosu 2 tane transfer ettiler bugun 5.gun idrarda baktim negatif ama sanirim cok eeken
5. Gün embriyosu canım benimki 7. Gün yaptırdım tahlili. 7 günde bile erken dedi doktor tahlil için bana da iki tane transfer yaptilar

Evet çok erken ama biz sabredemiyoruz işte neyse beklicez mecbur inşallah hepimiz için güzel şeyler olur

Gayet güzel canm benim 8. gün 27 çıkmıştı seninkide sağlıklı ve hayırlı olsun inşallah

X