Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Slm kızlar bende 8. Günümdeyim ve tık yok bende arada agrı oluyor ve sıcak badıyor oda regl olucam ankamına geliyor gibi :KK43:Birde sorum olucaktı siz bu degerlerı nerde yaptırıyosunuz12. Gün 14. Gün 16. Gün hep testmi yapıysunuz.Ben yurt dışındayım burda 15.gün sadece 1kere yapıyorlar daha sonra kese için çagırıyorlar pozitifse
Cnm belirtiye bakma sen kiminde oluyor kiminde olmuyor
Türkiye'de istediğin bi hastahaneye gidip bhcg testi yaptırcam desen yapıyorlar 12. Gün genelde istiyorlar bide tekrarını 2 gün sonra istiyorlar artıyormu diye

Cnm belirtiye bakma sen kiminde oluyor kiminde olmuyor
Türkiye'de istediğin bi hastahaneye gidip bhcg testi yaptırcam desen yapıyorlar 12. Gün genelde istiyorlar bide tekrarını 2 gün sonra istiyorlar artıyormu diye
Teşekkürler bugün akşam bir test aldım yarın sabah denemek istiyorum ama elim gitmicek sanki,digeryandanda meraktan çatlıcam bende bilemedim napıcamı.Allahım zaman su gibi geçsin ve test günlerimizde yüzlerimşz gülsün rabbim hepimizin.AMİN.

Slm kızlar benim de 1 ekimde 2 tane 3. güm embriyosu transferim oldu.. 12. gün kan değerim 245.. Yarın 14. gün tekrar kan vericem..

Kızlar benim de biliyosunuz 5. Gün embiryosu tek transfer 7.gece 77
9.gün 168
11. Gün 369 çıktı yani bugün gayet iyi demi bide ikiz olabilir diyolar ama tek konulunca nasıl oluyoki varmı ihtimal tek konup hiç ikiz olan varmı meraktan çatlıycam:))hayırlısı hepimizin için inşallah
Bir arkadaş vardı tek embriyo konulmuştu 6. Günü 83 çıktı sonra 8. Günü 245 ve 10 . Günde 545 ama tek canım.. Hayırlısı tabi belli olmaz

Hayırlısııı tabii cnm 22sine randevum kese ve kalp atışı için sırada o var şimdi inşşallh hayırlısıyla duyarım :)
Hayırlı olsun canım bende 21 ekimde gideceğim kese için kontrole inşaallah sonuna kadar güzel bir gebelik olur her isteyene Rabbim sağlıkla kucaklayacagi evlatlar nasip etsin :) herhangi bir değişiklik hissediyor musun gebe olduğuna dair?

Birşey sormak istiyorum benim transferim 23 eylülde yapıldı 5.gün embriyosuydu 4 ekimde ilk tahlilimiyaptım 6 sında bir daha yaptım 15 gün sonra ilk kontrolunuz dediler benim hesabıma göre tam 1 aylık gebe olacağım kontrol günüm 21 ekim doğru mu sizce?

Hayırlı olsun canım bende 21 ekimde gideceğim kese için kontrole inşaallah sonuna kadar güzel bir gebelik olur her isteyene Rabbim sağlıkla kucaklayacagi evlatlar nasip etsin :) herhangi bir değişiklik hissediyor musun gebe olduğuna dair?
Saol cnmm inşallahh sağlıkla kucaklarımıza alırız bebişlermizi 7. Günden beri kasık agrılarım var tek belirtim o :))

Kızlar merhaba,
Ben ilk tüp bebek denememi bu ay yaptım. 8 ekimde transfer yapıldı bugün 9. günümdeyim 20 ekimde kan tahliline gideceğim fakat hiçbir belirti yok bende birşey hissedemiyorum. Benim 5. gün transferiydi ve 2 tane transfer edildi varmı benim durumum da olan???

Kızlar merhaba,
Ben ilk tüp bebek denememi bu ay yaptım. 8 ekimde transfer yapıldı bugün 9. günümdeyim 20 ekimde kan tahliline gideceğim fakat hiçbir belirti yok bende birşey hissedemiyorum. Benim 5. gün transferiydi ve 2 tane transfer edildi varmı benim durumum da olan???
Çok bi belirti bekleme canım çok birşey hissetmiyorsun zaten dinleme kendini. İdrar testi fln yapmadın anladığım kadarıyla. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 20 sinde.

Gokbenn hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum o yüzden 12. günü beklemek istiyorum merak ediyorum aslında hemde çok. İnşallah güzel olur 5 yıllık evliyim yaklaşık 3,5-4 yıldır uğraşıyoruz. Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün.

Gokbenn hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum o yüzden 12. günü beklemek istiyorum merak ediyorum aslında hemde çok. İnşallah güzel olur 5 yıllık evliyim yaklaşık 3,5-4 yıldır uğraşıyoruz. Rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün.
Aminn inşallahh :dua: hamilelerin duası kabul olurmuşş uğraşan isteyen herkesin gönlüne göre versin uğraşlarını boşa çıkarmasın allahım. Ben dayanamayıp 7. Gün idrar 8. Gün kan testi yapmıştım ama ilk denememdi onun heyecanıyla yaptım. Senin ilk denemen değil anladığım kadarıyla. Ki net sonuç için gününü beklemek daha iyi öncesi yanıltıcı olabiliyor.

Aminn inşallahh :dua: hamilelerin duası kabul olurmuşş uğraşan isteyen herkesin gönlüne göre versin uğraşlarını boşa çıkarmasın allahım. Ben dayanamayıp 7. Gün idrar 8. Gün kan testi yapmıştım ama ilk denememdi onun heyecanıyla yaptım. Senin ilk denemen değil anladığım kadarıyla. Ki net sonuç için gününü beklemek daha iyi öncesi yanıltıcı olabiliyor.

Benimde ilk denemem canım :) Çok heyecanlıyım ama hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum o yüzden kesin ve net sonuç almak istiyorum. Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.. Senin ikizmi? Kaç transfer yapıldı ayrıca kaçıncı gün transferi? Ayyyy çok soru sordum kusura bakma canm merak benimkisi...

X