Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Teşekkürler cevaplarınız için inşallah yükselir yarına, dr.umda hiç ikilemde konuşmadı hayrt bi şekilde baya pozitif dedi.bakalım hayırlı haberler alırız hepimiz inşallah

Ya kızlar benimde gün gün geriye gidiyor:işsiz:23....19.....18...iki gün arayla yaptırıyorlar...ve hala tüp bebek ilaçlarına devam ediyorum nolcakki sonum merak icindeyim:KK12:

Hiç kimsenin başına gelmedimiki bu durum bi yorum yapsanız zaman gecmiuor
2.gün 58
14.gün. 98
17.gün 101. Sizce sonuç ne beyin kalmadı

Hiç kimsenin başına gelmedimiki bu durum bi yorum yapsanız zaman gecmiuor
2.gün 58
14.gün. 98
17.gün 101. Sizce sonuç ne beyin kalmadı
Canım bidahaki testin yarın mı olacak? Benim başıma geldi ama benim şu şekildeydi 21-54-81-82-20 kimyasal olmuştu tatlım Allahtan ümit kesilmez ancak sen herşeye hazırlıklı ol canım

Son tahlimiz aynı canım tahlil cuma günü doktor yavaş büyüyor dedi bilmiyorum ki 1 tane iğne verdi tahlil yapma dedi beni korkutan 98 den 3 gün sonra 101 olmasi

Son tahlimiz aynı canım tahlil cuma günü doktor yavaş büyüyor dedi bilmiyorum ki 1 tane iğne verdi tahlil yapma dedi beni korkutan 98 den 3 gün sonra 101 olmasi
Bence sakin ol canım. Şu anda pozitif bunun keyfini çıkar. Dua et bol bol allah hayırlısını versin. Bu değerlerden yükselen sağlılıklı gebelik yaşayan çok insan var.

Bence sakin ol canım. Şu anda pozitif bunun keyfini çıkar. Dua et bol bol allah hayırlısını versin. Bu değerlerden yükselen sağlılıklı gebelik yaşayan çok insan var.
İnşallah balım çok zor bu 3 cu transfer 2 kere kimyasal ama onlar 2. Testte belli oldu hakkımızda hayirlisi

X