Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

İnşallah değerlerim yükselir bi sorun olmaz cumartesi tekrar baktıracağım

2 tane 5. gün embriyosu
10. gün 54
13. gün 107 çıktı değer düşük artış az... doktor ne olumlu konustu ne olumsuz. cumartesi tekrar baktircaz ama belirtilerimde kaybolmaya basladi sanki umudum iyice azaldi

2 tane 5. gün embriyosu
10. gün 54
13. gün 107 çıktı değer düşük artış az... doktor ne olumlu konustu ne olumsuz. cumartesi tekrar baktircaz ama belirtilerimde kaybolmaya basladi sanki umudum iyice azaldi
Benim de belirtilerim kaybolmuştu bel ağrım falan geçmişti.bugün keseyi gördük çok şükür.herşey yolundadır Allahın izniyle hiçç merak etme

Arkadaslar benim 8. Gün degerim 11di 10. Gün degerim 28 11.Gün degerim de 41 çıktı çok yavaş ilerlemiyor mu ya daha önce kimyasal gebelik geçirmiştim korkuyorum bu da öyle olur diye
Canim neredeyse ayniyiz bende 7. Gun 12 9. Gun 31.6 11. Gun 42 cok korkuyorum kimyasal gebelikten rabbim nolur hayirlisyla beneklerimize kabustur hepimizi gelismelerden haberdar edelim birbirimizi olur mu umut oluruz belki birbirimize doktorun ne dedi sana canim

Merhabalar... Benim bugün 8. Günüm ve kanda negatif çıktı, sizce sonradan hamilelik oluşabilir mi,arşivlerde birkaç böyle örnek okudum ama, moralim çok bozuldu, çok üzgünüm.

Merhabalar... Benim bugün 8. Günüm ve kanda negatif çıktı, sizce sonradan hamilelik oluşabilir mi,arşivlerde birkaç böyle örnek okudum ama, moralim çok bozuldu, çok üzgünüm.
Canim valla bu isler belli olmuyor uzme tatli canini benim okuduklarima gore 10. Gun bile cikmayip 12. Gu cikan var coook erken uzulmek icin..

Canim valla bu isler belli olmuyor uzme tatli canini benim okuduklarima gore 10. Gun bile cikmayip 12. Gu cikan var coook erken uzulmek icin..
Canım benim, Allah senden razı olsun, dünden beri birisi moral verici bir şey yazsın diye baktım hep, çok sağolasın.Ben kırk yaşındayım ve bu tedaviye eşimi çok zor ikna etmiştim, yani bir daha deneme şansım yok, sorun da yok ortada, ama olmuyor işte.Çok şükür bir kızım var 13 yaşında, kardeşi olsun istiyor, onun üzülmesi beni çok üzüyor.Allahım hayırlı olan neyse onu nasîp etsin hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…