Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Son adet tarihine 5 gün ekle ve kaç gün olduysa haftaya böl o zaman doğru olur ve gerçekten rakamlara takılma okadar zor bir durumki kafayı yersin

Sonunda artmaya devam edıyor onemlı olan artması stress yapma
17. Gün test beta hcg 65 çıktı. Doktorum ilaçları bırakabilirsiniz dedi muhtemelen adetle atarsınız dedi. Henüz adet olmadım. Tekrar test yaptırsam mi yoksa adet olmayi beklesem mi bilmiyorum. Beta hcg değeri düşüp tekrar yükselirmi veya bu şekilde devam ederim bilmiyorum.

bir test daha yaptır istersen kafanı kurcalayan birşey kalmasın.belki bir sürpriz vardır.

Bencede bı test daha yaptır kafan rahatlar en azından

son durumun nedir çok merak ettim aynı değerdeyim

2 tane 5.Gün embriyosu.
7.Gün 55
9.Gün 197
11.Gün 444
13.Gün 1100:)
Ikiz olabilirmi ki kizlar ya? Ikiz olanlar bi deyiversin hele..

son durumun nedir çok merak ettim aynı değerdeyim

Benim katlayarak ilerlemeye devam ediyor çok şükür. Bugün 4. defa kan testimi yaptırdım. Haftaya pazartesi ise kese görmeye gideceğim. Benim değerlerim;

10. gün : 10,30
12. gün : 38,27
16. gün : 151,31
20. gün : 875,69

Doktorumun söylediği Geç Yerleşme olma ihtimalinin yüksek olduğu. Muhtemelen seninkinde de durum budur. Ne söylesem boş şu an senin için biliyorum, o yüzden stres yapma vs demeyeceğim. İster istemez yapılıyor çünkü. Yinede sen beslenmene dikkat et, ben her gün süt, yoğurt, kefir, tahin pekmez (özellikle tahin pekmezin ve kefirin sindirime çok faydası oldu, hiç kabız olmadım ben) bal, sebze, et, baklagil, zeytinyağlı, ananas vs tüketmeye gayret ediyorum. Yorulmamaya gayret et, ben ev işini kocama devrettim :) bazen yemek yada hafif işleri yapıyorum yani ayakta çok durmadan yorulmadan yapabildiğim herşeyide yapıyorum sayılır ama. Bol bol gezdim ben transferden sonra ama öyle avm vs değil, insanın hem bedeni hem kafası yoruluyor öyle yerlerde. Yeşillik deniz kenarı bağ bahçe takıldım hep. Hem kafam dağıldı hem temiz hava aldım. Olumlu düşünmek önemli unutma. Yeri geldi konuştum bebişle, yeri geldi doğduktan sonrası için planlar yaptım kendimce. Tüm bunları yaparken ve aslında şu anda bile hala kötü ihtimalleride asla unutmadım. Gönlümü kış tutuyorum yaz çıkarsa bahtıma kısacası. Hayırlıysa gelsin bebiş, kaderi, kısmeti, şansı güzel yazıldıysa gelsin. Tek duam bu. Dilerim sen ve diğer tüm yoldaşlarımızında kat kat artsın değerleri. Sormak istediğin olursa çekinme. 2 güne bir aynı merkezde aynı saatte tekrarla testini mutlaka. Zaten doktorun yönlendirecektir seni. Güzel haberlerini bekleyeceğim :)

Okadar güzel anlatmışsın ki okurken ağlamamak için zor tuttum kendimi .
Allah senden razı olsun arkadaşım ne güzel umut oldun bana
Allah bana da nasip etsin inşallah bu güzel duyguyu.
dediğin gibi çok zor geçiyor biz kadınlar çok güçlüyüz buna inanıyorum son günlerde . bebeğimi bekliyorum ama dediğin gibi hayırlısıyla gelsin . hemşiremi aradım çok sert bir bayan erken test yaptığım için kızdı :) çarşamba günü tekrarlıcam sana güzel haberlerle gelirim inşallah. bu arada ananası duymuştum denicem:)))

Allah senden de razı olsun tatlım, için az da olsa rahatladıysa ne mutlu bana.
Bu arada erken test yaptım demişsin, kaçıncı gün embriyosu kaçıncı günde yaptın ki? Dr hangi gün demişti? Şu hemşirelerede çok yüz vermeyin yahu :) ne haddine onun kızmak vs. Zaten stresli zamanlardan geçiyoruz bir de bunların havasını çekmeyelim dimi ama. Benim merkezim o konuda Allahtan çok iyi. Sonuçlarımı mail atıyor haber veriyorum hemen bir doktor arıyor mutlaka onlarla muhattab oluyorum sadece. Bana öyle bir hemşire iyi ki denk gelmedi muhtemelen mesleği terk ederdi

arkadaşlar 11. günüm bhcg 9.22 çok düşük varmı böyle olu aranızda yükselen?
mrb benimde 11 günüm 10 çıkmıştı hcg sevinsem mi üzülsem mi bilemedim bu sayfalarda okuduğum mucizeler le ve dualarla 20 40 80 derken 200 leri gördüm şimdi 4.5 aylık kızıma hamileyim inşallah umudunu hiç yitirme Rabbine güven bol dua et inşallah sende sevineceksin bebeğin seni birakmicak

Benim 3.gün dondurulmuş 2 embriyo konuldu 1 temmuzda.
bugün 11. gün test yaptım onlar 15 temmuz demişlerdi. ilk tüp bebek denemesinden sonuç alamadım.
bu ikinci denemem önceden bir düşük birde dış gebelik tecrübem var ondan olumsuzluklara meyilliyim.
hemşirem saolsun cadı gibi korkuyorum resmen:)) umut güzel bişey umut inşallah sonucu güzel olursa tadından yenmez bir şey:))

Allah sizlerden razı olsun iyiki varsınınız kızlar.
dualarım herkese inşallah hayırlı evlatlar ferahlıkla nasip etsin .
Nolur dualarımız birbirimiz içinde olsun

Allah sizlerden razı olsun iyiki varsınınız kızlar.
dualarım herkese inşallah hayırlı evlatlar ferahlıkla nasip etsin .
Nolur dualarımız birbirimiz içinde olsun
seni takip edecem dua da edecem benim 18 senedir ilk hamileligim Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın yaşayan bilir o günler okadar stresli geciyor ki sonra unutuyorsun o yaşadığın stresi inşallah seninde güzel haberini alacam burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…