Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Merhaba belki artık girmiyorsunuz ama bende her gün girip belirti arayanlardanı. Sanırım tesadüfen 11. Gün belirtisi olarak girdim ve sizin yazınızı hiç sıkılmadan okudum şu anda içinizdeki minik yıldız büyümüştür diye umuyor ve tebrik ediyorum darısı bu kokuya özlem duyan tüm annellere sevgiler

merhaba benim transferimin 11. gun değeri 390,64 blastokist embrio olduğu için ikizmi tekmi tahmin edilemiyor şimdi.
yanlız bu sabah çok hafif peçeteye gelen lekelenmem oldu çok tedirgin oldum doktor endişe edilecek birşey yok dedi ama insan endişe etmeden duramuyor sonucu 2 gun önce aldım zaten sevincim kursağımda kaldı.

Canim endiselenme yerlesme kanamasi olabiliyo

[QUOTE="Nurcancik, post: 47004678, member: 766594"
Gunde kac adet kullaniyosun ilaclarda ve aspirin kullan miyomusun gunde bir adet coraspine ilk defa duydum ne ise yariyo

[QUOTE="Nurcancik, post: 47004678, member: 766594"
Gunde kac adet kullaniyosun ilaclarda ve aspirin kullan miyomusun gunde bir adet coraspine ilk defa duydum ne ise yariyo

oda aspirin kan sulandırıcı progestan gunde altı adet 3 x 2 kullanıyordum zor geliyorsa sabah akşam üçer tane yaparsın dedi doktorum.

Benim degerlerimde çok yüksek degil canim moralini bozma gec tutunmustur inşallah yükselir degerin

malesef canım. yine hüsran. dondurulmuş embriyom da olmadığı için sil baştan yeniden tedaviye başlayacağız. Ama doktoru değiştirmeye karar verdim. Bayramdan sonra Bahçeci'den randevu aldık.

Merhaba
Benimde 6. Tüp bebek denemem değerler biraz düşük geldi biraz moralim bozuldu ama sabırla bekliyorum. 11. Gün beta hcg 54.94 , 13.gün 87.24 çıktı . 3 gün sonra tekrar yaptiracagim umarım daha iyi sonuç alabilirim. Bu durumda olup pozitif sonuçlanan arkadaş varmı

güzel haberlerin var mı bize canım??

Kızlar size bir sorum var dün benim transferim oldu dondurulmuş 5. Gün embriyoları ile 2 tane transfer edildi. Transfer gününü 1. Gün mü yolsa 0 olarak mı düşünüyoruz bir de test günüm 15 temmuz çok uzun geldi sizce normal mi

Normalde transferden 12. Gün sonra test günü olarak veriyorlar. İlk günü 0 olarak kabul ediyorsun diye biliyorum. Hayirlisi olsun zaten ilk testten sonra iki gün sonra tekrar yaptiracaksin.

Son düzenleme:
Normalde transferden 12. Gün sonra test günü olarak veriyorlar. İlk günü 0 olarak kabul ediyorsun diye biliyorum. Hayirlisi olsun zaten ilk testten sonra iki gün sonra tekrar yaptiracaksin.
Anladım çok teşekkür ederim cevap için.. Ben de forumdan gördüğüm kadarıyla genelde 12. Günü veriyorlar o yüzden uzun geldi ama mecbur beklicez özellikle erken yaptırma sakın diye söylediler hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…