Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

amin canım, amin Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.
nerede yaptırdınız tedavinizi?

Gen artta yapıldı tüp bebek Dr Ahmet Bostancı. Daha 31 yaşındayım 12 yumurta ancak toplandı ve 3 tanesi döllenebildi 2 embriyo transferi yapıldı ama bir kese görüldü inşallah boş gebelik olmaz çok korkuyorum

amin canım, amin Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.
nerede yaptırdınız tedavinizi?
Gen artta yapıldı tüp bebek Dr Ahmet Bostancı. Daha 31 yaşındayım 12 yumurta ancak toplandı ve 3 tanesidöllenebildi 2 embriyo transferiyapıldı ama bir kese görüldü inşallahboş gebelik olmaz çok korkuyorum

Arkadaslar benim 8. Gün degerim 11di 10. Gün degerim 28 11.Gün degerim de 41 çıktı çok yavaş ilerlemiyor mu ya daha önce kimyasal gebelik geçirmiştim korkuyorum bu da öyle olur diye

Meraba bugun tarnsferden sonra 19 gün dün akşam yaptıgın kan tahlili 6500 cıktı fazlamı güne göre sanki pazar günü yapmıstık 1200 cıkmıstı 4. Bucuk kat artmıs normalmi tek ebriyo ikiz olabilirmi sizce bugun doktora gitcem

Merhaba,
5. gün embriyosu transferinden 12 gün sonraki (pzt) beta hcg değerim 12.5 malesef, muhtemelen yine kimyasal. doktorum perşembe günü yine kan tahlili istedi. pek umudum yok. hayırlısı

Merhaba,
5. gün embriyosu transferinden 12 gün sonraki (pzt) beta hcg değerim 12.5 malesef, muhtemelen yine kimyasal. doktorum perşembe günü yine kan tahlili istedi. pek umudum yok. hayırlısı

Benim degerlerimde çok yüksek degil canim moralini bozma gec tutunmustur inşallah yükselir degerin

Merhaba,
Merhaba son kan testi nasıl çıktı.umarım güzel haberlerin vardır

Arkadaşlar merhaba ben 3. Gun embriyosu transferi oldum 8. Gun test sonucum 48 yarin 10. Gun tekrarlayacagim inşallah katlanmıştir

evet kizlar dun ultrasonum vardi ve bebislerimin kalp atisini gordum cok sukur darisi burda isteyen tum anne adaylarina olsun insaallah.

X